Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Figyelt kérdés

anyám kocsiját használom de tudomására jutott hogy kapartatok nagyapám által észrevett mikor a bevásárlóközpont garázsába csikorogtattam a gumit meg bőgettem a motort és visszamondta muternak aki aztán nem adta többet ide a kocsit.

mondtam veszek akk egyet de nem engedi msot mit tegyek?

havertól nem tom mindig költsön kérni de nem birom ki fölleg télen h ne faroljak tavaj is kiütöttem hátulról a kereket patka miatt akkor is cirkusz volti itthon éa el voltam tiltva a kocsitol 1 hónapot meg a fizum le kellett adni javításra.

18/F



2013. dec. 30. 18:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%
na mi van öcsém nem adta ki? :D
2013. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%
Akinek privit ír a kiskölyök ne nyissa meg a linket :D A rendörséges-fizetős oldalról van a link, utána nem lehet bezárni a böngészőt egykönnyen. :D
2013. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
85%

Hát kérdező... csak egy vicc jut eszembe rólad: Van benne medve, és vadász is, a poén pedig: "...vadász, vadász, szerintem te sz.pni jársz ide"

:D

2013. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%
Ez lett itt az értékelésjavító kérdés, mindenki 100%-os! :D
2013. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
85%
Valaki magyarázza már meg, hogy mégis mire vagyunk irigyek :D
2013. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
91%

#25 - A vezetési tudására, hát nem egyértelmű?


Mert tud kapartatni, csikorgatni, bőgetni, farolni meg rákézizni a kanyarban.

2013. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
72%

Kösz Agent K a felvilágosítást :)

Akkor ő egy igazi rosszfiú XD


Amúgy Agent K te vagy a kedvencem itt gyk-n. Szinte boldog leszek amikor a te válaszaidat látom.

2013. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
69%

Még Jogosítványt is elvenném az ilyen emberektől,akik így veszélyeztetnek más közlekedőket! Örülj annak hogy egyáltalán beülhetsz anyud autójába !


"Akinek privit ír a kiskölyök ne nyissa meg a linket :D A rendörséges-fizetős oldalról van a link, utána nem lehet bezárni a böngészőt egykönnyen. :D"


tessék egy kis infó erről!

[link]

[link]


Egyébként én is elkaptam ezt a vírust.Én csökkentet módban indítottam el a gépet és letöröltem a böngészőmet.Így megoldódott a probléma!

Ja és még valami Lusta voltam előkeresni a Norton antivírus telepítő lemezemet,e-miat kaptam vírust mert a Nod32 használtam ez utóbbi vírusirtót törték fel könnyedén!És minden csak a lustaságom miatt történt! Ja a 2011 Norton Internet securitit használom egyébként és soha nem is fogok mást ,ugyanis ennél is próbálkoztak egyszer ilyen böngészős gépet letiltó vírussal,de a norton nem engedi azt hogy ne lehessen bezárni a böngészőt!Egyébként teljesen értelmetlen megfogalmazások voltak ebbe a kártékony veblapba,olyan szabályokkal és paragrafusokkal amik nem is léteznek.Na meg az a Play bac card vagy micsodára lehet utalni kimondottan a pénzt nálam ezzel már végkép buktájuk volt hogy átverés lehúzás az egész!


Tudom nem ide tartozik csak saját tapasztalatomat szerettem volna megosztani veletek mert én már áldozat voltam ilyenben!

2013. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Kölyöknél könnyű kivédeni, mert hülye a linkeléshez is. Bemásolja simán a link szövegét, aztán abból már látja az ember hogy mi is az.... :D
2013. dec. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%
Am böngészőt törölni nem kell: Egyszerű megoldás ha valaki belesétál: Előzményeket törlöd böngészőben, utána feladatkezelőben bezárod a böngészőt, aztán következő indításnál nem képes helyreállítani az elöző munkamenetet, és voilá.
2013. dec. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!