Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift (1998) nem tudom...

Blouis kérdése:

Suzuki Swift (1998) nem tudom elfordítani (vagy csak hosszas kínlódások után) az indítókulcsot, ha bezár a kormányzár. Miként lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Már régebben is szórakozott velem, benyomtam egy kis varrógép olajat, sokat javult. erre tegnap külföldön egy benzinkúton tankolás után nem tudtam elindítani, mert nem fordult el a kulcs. Valahogy sikerült kb. 1 perc kínlódás után megtalálni azt a pontot, ahol kioldott. Sajnos megtört autó, és gyanús, hogy bontós zár van benne.

Mivel próbálkozzak, ha végkép beragad? Gondolom elkopott benne valami.



2014. jan. 5. 07:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nálam is ugyanez a gond, én sem teszem rá a kormányzárat.

ma sajnos megtettem véletlenül szét kellett szedni az egészet. hogy egyáltalán be tudjam indítani, a reteszelő sift alól meg kivettem a rúgót, az már nem fog visszazárni.

2015. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!