Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 210 és 230 km/h-val az M7-esen...

Evele123 kérdése:

210 és 230 km/h-val az M7-esen, miért nem kapják el az ilyeneket?

Figyelt kérdés

[link]


Első videó. A Peugeot-ban az egyik gyökér 4:49-kor mondja, hogy "Elindultunk... Nagyjából 15 perce indultunk el és Pestig van (kb?) 30 kilométer..."

Nem kell nagy matekosnak (fizika tudósnak) lenni ehhez a számításhoz:

idő = 15 min


201 km útszakasz (Az M7-es teljes szakasza 231 km - 30 km Budapestig, de ez csak saccolás)


v = 210 km/h (volt az 230 is meg remélem kevesebb is)


Ezek szerint kb. 52,5 km utat tettek meg, 82,5 km-re indultak Budapesttől, ha végig tartották a 210-et. Ez csak saccolás, de Lepsény, Polgárdi környékén hajtottak rá az autópályára, ha többel mentek, akkor Balatonfüred, Enying is szóba jöhet, a maga 90 kilométeres távolságával Budapesttől...


A legmeredekebb az volt, amikor háromszor is a leállósávban előzött a "sofőr". Meg gumikesztyűt húz a kezére...

Hogy szakadna az ilyenre egy mázsa sz@r!!!


Enyingen elég sok perui indián van, de ne legyek előítéletes...


Hogyan lehetne lekapcsolni az ilyeneket???



2014. jan. 11. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

mit rinyálsz? ha van pénze a büntetést kifizetni, akkor neked nem mindegy?


amíg balesetet nem okoznak, engem az se érdekel, ha valaki 350-nel megy

2014. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
első ha veled fog balesetet okozni, téged már az sem fog érdekelni...
2014. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ezen a félkegyelműn múlt, hogy nem okozott balesetet...


Esküszöm, a 300-al versenyző motoros vs autós SOKKAL kevésbé volt életveszélyes (pedig azért az sem piskóta...), mint ez a két pözsós hülyegyerek.

2014. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Első, amikor már balesetet okoztak, akkor k*rvára mindegy, nem? MEGELŐZNI kell barátom, nem megvárni még valaki elveszíti a szerettét kizárólag mert valami idióta rallyzni akart. De meg megtudod milyen érzés.
2014. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

Barátom... A te fostalicskád 80 nál is életveszélyes. Egy rendes autónál 240 olyan mint nálad 70.

Ezt sose veszitek alapul mindíg csak rinyáltok...

Én nem vagyok pénzes de sose zavart az hogy elhúz mellettem egy jobb autó. Tegye "ő baja ha megbüntetik...

Szerintem nem a baleset érdekel téged hanem egyszerűen Fáj neked hogy ő tud menni te meg nem..

Amúgy ezek a kressz szerinti sebességhatárok 30 éve született trabantokhoz vannak bekalibrálva.

Hát hol voltak még akkor ekkora szélességű gumik hatalmas féktárcsák inteligens futóművek meg sok sok biztonság és balesetmegelőző felszerelés.

Rinyáljál rinyáljál .... Hátha teliverik az utakat trafipaxal aztán belefutok a 20 éves kocsimmal 70 el egy 60 as táblába.. Aztán szia 30 ezer..

2014. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Egy ótvar 607-est nem neveznék olyan kategóriás autónak, amiben a 230 70-nek érződik...
2014. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

Ámmmokkk futás XD

A 3 sávos német autópályákon nincs limit...

Annyival mész amennyivel tudsz. Akkor ott mindenki Ámok fut?? :D

2014. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

# 7/


Ez egy őskeletű tévhit. A Német autópálya EGYES SZAKASZAIN nincs limit. Kb. a 70%-án viszont van, sok helyen még csak nem is 130, hanem kevesebb.


Továbbá a limit nélküli részeken is az elméleti limit "130", ha balesetet okozol nagyobb sebességgel akkor SOKKAL keményebb büntetést szabnak majd ki rád, az nem indok, hogy nem volt limit.

2014. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Onnantól kezdve, hogy az ember megszerzi a jogsit, elfogadja annak "játékszabályait" is, amit KRESZ-nek rövidítenek. Onnantól kezdve, hogy autóba ülsz és kihajtasz a forgalomba, egy rendszer részévé válsz. Felelősséget vállalsz magadért,az utasaidért, a többi közlekedőért. Én valahogy így látom ezt és úgy megbüntetném ezeket a köcsögöket, akik menőzésből, rajkodásból ilyen veszélyhelyzeteket teremtenek, hogy egy életre elmenjen a kedve mások veszélyeztetésétől. Lehet, h maradi vagyok, de szerintem ez a normális.

2 éve van jogsim, hetente 3-4 napot vezetek Budapesten belül és a vonzáskörzetében, szerintem normálisan vezetek.

Üdv. Evele

2014. jan. 11. 10:07
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
5: Mert, amikor 200 al mész, nincs szia 30.000? Kiváló a felfogásod. Remélem egyszer lesittelnek, vagy elveszíted valakidet, mert felelőtlenül száguldoztál az utakon. Tartsuk be a sebességkorlátot azért van. Ez nem játék. Ha nem elég neked a 90 meg 130, akkor nézzél formaegyet.
2014. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!