Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 210 és 230 km/h-val az M7-esen...

Evele123 kérdése:

210 és 230 km/h-val az M7-esen, miért nem kapják el az ilyeneket?

Figyelt kérdés

[link]


Első videó. A Peugeot-ban az egyik gyökér 4:49-kor mondja, hogy "Elindultunk... Nagyjából 15 perce indultunk el és Pestig van (kb?) 30 kilométer..."

Nem kell nagy matekosnak (fizika tudósnak) lenni ehhez a számításhoz:

idő = 15 min


201 km útszakasz (Az M7-es teljes szakasza 231 km - 30 km Budapestig, de ez csak saccolás)


v = 210 km/h (volt az 230 is meg remélem kevesebb is)


Ezek szerint kb. 52,5 km utat tettek meg, 82,5 km-re indultak Budapesttől, ha végig tartották a 210-et. Ez csak saccolás, de Lepsény, Polgárdi környékén hajtottak rá az autópályára, ha többel mentek, akkor Balatonfüred, Enying is szóba jöhet, a maga 90 kilométeres távolságával Budapesttől...


A legmeredekebb az volt, amikor háromszor is a leállósávban előzött a "sofőr". Meg gumikesztyűt húz a kezére...

Hogy szakadna az ilyenre egy mázsa sz@r!!!


Enyingen elég sok perui indián van, de ne legyek előítéletes...


Hogyan lehetne lekapcsolni az ilyeneket???



2014. jan. 11. 08:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
HAHÓ!!!!! Balatonfürednél hogy megy fel az M7-esre? :D
2014. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Beviz Elek ***** válasza:

Alapesetben nincs problémám a gyorshajtókkal. Mehetnek 250et, de ésszel. Ezek nem úgy mentek...

A leállósávot sem kéne használni és a kormányt sem kellene elengedni...

2014. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A 3 sávos német autópályákon nincs limit... "


Nem a sávok számától függ, sok kétsávoson sincs, sőt megkockáztatom, több kétsávoson nincs limit mint háromsávoson.


Egyébként kb. 40 % - án nincs limit, de ez nem kevés, összesen kb. 5 ezer km.

2014. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#11-es: Balatonfüred sehogy, mint távolság jött volna szóba. Még életemben nem jártam az M7-esen, szülővárosom kapcsán az M3-as jöhetne szóba...
2014. jan. 11. 11:10
 15/21 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne lekapcsolni?

Arra van a rendőrség, se nem szabad, se nem tanácsos megpróbálni átvenni tőlük ezt a feladatot.


Miért nem kapják el, miért nem tűnik fel a középső tükörben egy FJR1300/TT kéken villogva hogy azonnal bilincsbe verjék vagy az út mellett fejbe lőjék őket?

Mert Rejtő is megírta, hogy nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani.

El fogják egyszer kapni ha rendszeresen csinálja, 1-1 alkalmat meg lehet úszni.


Én korábban végignéztem a videót, nem tudom hogy jutottál arra, hogy ezek megint csak indiánok lehettek. Ezek felvágós fiatalemberek, azért töltötték fel, mert büszkék rá ahogy mentek - ilyen van, bőrszíntől függetlenül.

2014. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

68%-os, most lehet újdonságot fogok neked mondani, de a sebességkorlátozást nem az autók műszaki állapota miatt találták ki.

Városban sem azért mehetsz csak 50-nel mert 60-nál már szétesne az autód.


Amúgy én az M6-oson járok rendszeresen végig. Na, néha ott is vannak ilyen ökör állatok. Ha 130-cal megyek úgy húznak el mellettem, mintha állnék. Tuti bőven 200 felett száguldoznak. Annyi IQ-juk persze nincs, hogy fölfogják, hogy ezt mért nem kéne csinálni...

2014. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Beviz Elek ***** válasza:

Normálisan közlekedve lehet menni, csak 130nál bele kell kukkolni a tükörbe mielött sávot váltassz.


Félreértés ne essék, én sosem megyek 200zal (nem is tudnék, max zuhanva), de nem nagy kunszt rendszeresen nézni a tükröket.

2014. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ahogy a videó felkerült, vissza lehet keresni az emberünket. Már több alkalommal sikeresen megtalálta a rendőrség a száguldós videók gazdáit. Szerintem most is ez lesz. Úgy tudom, hogy az egyik Tc olvasó felismerte a száguldókat.

Én főként a motorosokra vagyok haragos. Persze vannak normálisak, szerencsére egyre több. Nem gondolnak bele, ha eldobják a vasat, nem csak magukat törik össze, ha nem a motor valakit eltalálhat. Közlekedési eszközeink könnyen gyilkolóeszközzé válhatnak!

2014. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs ezzel az egész videóval, csupán annyi, hogy a leállósávban is vergődtek, és ez nagyon veszélyes. Amúgy nem olyan brutál az a 210.
2014. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Késésben vagy, már itt a gyk-n is ki lett tárgyalva már vagy 3x is ez az amúgy 5 éve készült videó.

A rendőrség elővette már a száguldozó gyereket néhány éve és meg is büntették, ha jól tudom.

Már a totálkár is elkésett pár évet a videó közlésével, a nevéhez híven.

2014. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!