Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon 160km/h legyen...

Magyarországon 160km/h legyen a sebességkorlátozás az autópályákon. -TI aláírnátok a kezdeményezést, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Várom az ötleteteket, véleményeteket, szerintem a 21. századba már kevés amit az 50-es évekbe találtak ki, amikor még lovas kocsikat hajtottak az emberek, hisz akkor a 120 annyi volt, mintha most 200-zal mehetnénk.

Már benned van a kocsikban minden ami kell, ABS, ESP, ASR, nagy gumiabroncsok, erős motorok, amik bírják a tempót, és a közlekedési kultúra is sokat fejlődött.

Ha indulna a közeljövőben egy ilyen kezdeményezés, és szükség lenne az aláírásotokra, hogy a parlament elé vigyük a kezdeményezést, aláírnátok?

Ha nem, miért nem?

Ha igen, akkor gondolom egyetértetek velem.



2014. febr. 1. 15:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező: nem akarás kérdése. Te paraszt vagy akkor is, ha nem akarod. És remélem bekövetkezik az, amit a 4-ben megírtam, és az ilyen, csak az autójuktól magukat nagynak érző csökött véglények vagy börtönbe, vagy örökre az utasülésbe kényszerülnek jogosítvány híján.
2014. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
szerintem az ilyen 4-es félék tuti otthon ülő nyugdíjas nénikék, akik örülnek, hogy beindul a 800-as marutijuk és a 40-et csak álmukban lépték túl.
2014. febr. 1. 16:10
 13/42 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy a reflexeim átlag felettiek. És kifejezetten jól vezetek.

Autópályán kifejezetten szeretem, ha a külsőben több kilométeres kamion-konvoj van. Olyankor mindig jön 3 percen belül egy példány belőled, akinek kevés az én 140-em. Élvezni szoktam, ahogy megpróbál középen előzni, vagy balra, fél kerékkel a füvön. Meg úgy általában szemlátomást percekre van egy infarktustól. Ha tényleg jól akarok szórakozni, visszalassítok 140-re, és néhényszor belevillantok a fékbe... vagy egy kis kézifékkel féklámpa néálküli lassulást művelek. Olyasmi érzés, mint figyelni a kisérleti patkányt a labirintusban.

Az ilyenek annyira primitívek, hogy akkor is le akarnak tolni, ha előttem a belsőben beláthatatlan hosszan tele van személyíutókkal, akik mind 130-140 körül mennek. Nektek élet-halál kérdése minden egyes lassab jármű megelőzése. Valószínűleg ez a várhatóan nem túl hosszú életetek egyetlen öröme.



...remegő kézzel húzza az egeret a piros mancsra, kattint... a pipától nem lát, az idegtől zihál... a kattintás után megnyugodott, jól lebüntette a "suzukisköcsögöt"... jó volt barátom? soha jobbat ne érezzél :D

2014. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

14.

És mi van, ha tényleg találkozol egy elmebeteggel, aki fék helyett a gázba lép, és felprésel a szalagkorlátra?

Történt már ilyen, nem is szánt szándékkal.

Isten óvjon minket az ilyen hozzád hasonló fékezgetős hülyéktől.

Tőled kéne elvenni a jogosítványt minél hamarabb, autópályán a belső sávba féklámpát villogtatsz? hát nem sokáig fogsz te örülni ennek, mert találkozol velem, akkor a bilincs fog a kezeden kattanni közúti veszélyeztetésért, mert tudod, rendőr vagyok, és nem kis pozícióba.

2014. febr. 1. 16:18
 15/42 anonim ***** válasza:
17%

Ja, barátom, a márka-sejtáésed stimmel, az van, a megnevezhetetlen gyártmány. És a végsebességét is tudom, GPS-szerint valahol 188 körül. Képzeld, megnéztem.

Csak nem megyek gyorsan, mivel nem akarok.


Csak addig vagytok nagy legények, ameddig azt hiszitek, hogy ez is a GTA. Aztán ha baj van, véres holttest a miattatok összetört másik autóban, akkor jön a sírás, a levizelt zokni, a becsokizott nadrág, és a "ne bántsanak, nem akartam".... te, te "férfi"... te szánalom

2014. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Remélem a szánalmas tuningverdád kiégett roncsából összevakart hamuból fognak csak azonosítani nagyon rövid időn belül.

Ha működik a Darwini szelekció, neked nem szabadna túlélni, sem utódokat nemzeni.

2014. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Zebra3328 ***** válasza:
53%

Szerintem a következőt akartad kérdezni,(csak valami rejtélyes okból mást írtál):"Hányan támogatjátok, hogy RÁM más szabályok vonatkozzanak mint a többi emberre?"

Nem te voltál benne tavaly is a híradókban ezzel a hülyeséggel meg a Lotusoddal?

2014. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

17.


na mi az hirtelen stílust váltottál, hogy rájöttél hogy senkinek sem fáj rajtad íkvül a szaros életed? :D szerintem vigyázz magadra, mondj el egy imát mindig amikor autóba ülsz innentől kezdve

2014. febr. 1. 16:23
 19/42 anonim ***** válasza:
Zsoltika neked a 13 éves fejeddel nem sok közöd van ehhez a beszélgetéshez, azt ugye tudod? meg azt is hogy még ennyi évig nem is lesz neked se normális bmw-d ( a 15-20 éves szarok nem számítanak)
2014. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy ha rendőr vagy, akkor gondolom tisztába vagy vele, hogy ha agresszivan vezetsz és más nyakára mész meg villogtatsz hogy huzzanak már előled (gondolom ilyen tipus vagy az irásaid alapján) akkor az közuti veszélyeztetésnek minősül, ráadásul börtönt is kaphatsz érte.
2014. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!