Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ez a suzuki...

Első autónak ez a suzuki milyen lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 11. 06:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
És venni !
2014. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Látom igazam van :) !
2014. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nincs igazad csak tudod unjuk a hülye idi.óta megjegyzéseidet!És úgy vagyunk vele okos enged szamár szenved!
2014. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Mért idióta ?


Suzuki : olcsó megbízható könnyü vele parkolni kis fogyasztású gyakorlatilag nem kell szerelni ! Ezért szar !


Az én renaultom Mindig szervízbe hordom mindig leáll a szervó sokat fogyaszt ! Ezért JÓ !

2014. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
aj aj jaj :D
2014. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Fordított világban élsz ember???? :D
2014. febr. 23. 18:46
 27/34 anonim ***** válasza:

He? Nem én a világomat élem !


Tegnap elmentem másik városba eltévedtem láttták,hogy nem találom a helyem a városba odajön egy Suzukis kérdi mit keresek mondom neki,hogy Önnek Suzukija van magával nem állok szóba és huzzon innen a p**sába és erre elment 6 órát kerestem az a k**va utcát de meglett ja és ismét leállta a renaultom gyujtáshiba de Laguna tehát jobb mint a Suzuki ami pici és megbízható ! Plőhh suzuki egyszerűen ki nem állhatom öket mindig megelözöm öket volt,hogy majdnem belesodródtam a árokba de MEGELÖZTEM !


Kérdező vettél Suzukit ?

2014. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Jól van te Renault fanatikus, mostanra mindenkinek leesett az iróniád. Fordított pszichológia, ne vegyen Suzukit, mert az már túl jó és (szerinted) ezért sz@r. Úgy, hogy mivel annyit mondod, hogy sz@r, ezért megveszi. :D És azon kívül, hogy nem robban le, még a benzinkutasok is minden hónapban azt hiszik hogy meghaltam, olyan ritkán látnak. :D
2014. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

JAJ VÉGRE LEESETT A DOLOG ISTENEM MÉG VÁRHATTAM VOLNA SOKAT NA ÜGYE FIGYI NEKEM 2 SUZUKIM VAN ÉS A ÉLETBE NEM VESZEK RENAULTOT 2 SUZUKI OLCSOBB MINT EGY NŐ EGY ÉVBE ÉS MÉG CSINOS IS EJ A LEGOLCSOBBBB AUTÓ A VILÁGON FÁJT ÁM SZIDNI REMEGTEM ÉS HÁNYINGEREM VOLT DE JÖTTÉL KEDVES UTOLSÓ VÁLASZOLÓ ÉS TE LEGALÁBB ÉRTETTED !


KÖSZÖNÖM!

2014. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Skoda Fábiám lett végül :)
2014. márc. 19. 07:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!