Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fuel Shark Saver, ismeri...

Tamál kérdése:

Fuel Shark Saver, ismeri valaki ezt a terméket? Igaz, hogy kevesebb lesz az autó fogyasztása, vagy csak ez is egy kamu a sok közül? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

#Fuel #Saver.
2014. febr. 23. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban megelőlegezek neki egy kamut :D
2014. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na mi van, elfogytak a jogsis kérdések és ez lesz most a sláger?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__540..

2014. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én három hónapja használom, és egy csoda! Komolyan!

A Bentleym eddig 25-28 litert fogyasztott városban, de amióta ezt használom, 6-6,5 literrel eljárok!


Hihetetlen, hogy ilyen egyszerű és olcsó találmány, és mindenki azt hiszi, hogy kamu. Pedig ha tudnák...!

2014. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is vettem bele, azóta szerelni kellett egy nagy tartályt a puttonyba, hogy legyen hová termelnie az autónak a gázolajat, mert bugyogott vissza kifelé állandóan a beöntőnyíláson, és összegányoltam vele magam mögött az utat. Hamarosan új kutat szándékozok nyitni, már annyi gázolajam gyűlt össze egyszerűen nem tudok vele már mit kezdeni. Abba fürdetem a kutyát is és azzal locsolom a kertet is, szépen nőnek tőle az olajfűzfák tőle. Szóval szuper cucc, mindenkinek csak ajánlani tudom!
2014. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után kezdek gondolkozni azon, hogy veszek egyet a PSZH-mba, amivel offroadozni szoktam, csak az a baj, hogy nincs rajta szivargyújtó, amibe bedughatnám a cuccost!

:(

2014. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napkiraly ***** válasza:
100%
szerinted ha működne,nem csapna le rá valamelyik decivadász autógyár?
2014. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Harkonnen nevű felhasználó válasza:


Ezek után kezdek gondolkozni azon, hogy veszek egyet a PSZH-mba, amivel offroadozni szoktam, csak az a baj, hogy nincs rajta szivargyújtó, amibe bedughatnám a cuccost!


---


Szerintem össze tudnánk dobni egy napelemes verziót. Ha csak nappal fogyasztana tizedannyit a PSZH, azzal is elég jól járnál.

2014. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a frappáns és a vicces válaszokat is!Bevallom nem volt túl nagy hitem ebbe a dologba,de úgy látom nem vagyok ezzel egyedül.Lehet,h az ilyen dolgokat nem a szivargyújtóba kéne dugni hanem valahova máshova.Bár lehet,h ott nem világítana olyan szép kéken. :)
2014. febr. 25. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ledvilágításnak elég drága lenne. :)
2014. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!