Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 110-ről személyes vélemén...

Lada 110-ről személyes vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó.

1. autó vásárlása előtt állok, és egy ilyenen gondolkodom.

Egyik kedven autóm a Lada 2101, régen volt nekünk is, nagyon kedveltem, ha nem számítana a pénz akkor biztosan vennék is egyet, csak ugye 8-10 literes fogyasztás. :(


Viszont találtam ezt a Lada 110-es modellt 300-500k huf körül kapni elég jó állapotú keveset futott példányokat, és úgy hallottam az 1.6-os 16 szelepes is megáll 6-ból országúton és 8-ból városban.

Tudom, hogy van sok ennél is kevesebbet fogyasztó, olcsóbban fenntartható kocsi, de így mégiscsak Ladám lenne és olcsóbban fenntarthatnám mint a klasszikus 2101-est. :)

Tehát igazából az érdekelne, hogy mennyire megbízhatóak, kell-e rá költeni a kötelező dolgokon kívül?

Úgy venném, hogy váráslás után rögtön olajcsere, szűrők cseréje, fék ellenőrzése, így is kalkuláltam az árával, hogy megvétel után még lesz ezekre is keretem, csak szeretnék róla érdeklődni, hogy mennyire megbízható, mert ha nagyon problémás, az már azért nem lenne pénztárcabarát, és akkor inkább szomorúan de keresnék egy másik típust.



2014. márc. 10. 02:36
1 2
 11/11 Richárdgsf válasza:
Az szép! Hát akkor sok sikert hozzá. :))
2015. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!