Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mercédesz tényleg gazdagságo...

A mercédesz tényleg gazdagságot jelképező autómárka?

Figyelt kérdés
Vettem egy mercédet. Igazi kis békalámpás csoda. :) De miért irigykednek, meg néznek neki amikor meglátnak az ismerősök? Megjegyzéseket tesznek hogy "látom sok a pénzed" meg " de miller itt valaki" stb.... Másképp néznek mikor csak a szerény kis suzukimban ülök és másként mikor a merdzsoban. Ahol lakom nem sok embernek telik jobb fajta kocsira. De kérdem én mi olyan különleges a merciben? Tényleg olyan "pénzt szimbolizáló" márka a merci? :O Bocsi ha hülyeséget kérdezek nem értek a kocsikhoz.. Amugy egy mercedes benz C200 ról van szó!

2014. márc. 24. 18:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%
Sokan azt hiszik, hogy nem kocka forma és csillag van rajta, ezért biztos drága... ilyen a félig régi bmw meg audi is, pedig 15 évesen a fullos a8-ast fele annyiért megkapod mint újonnan egy fapados daciat, az más kérdés, hogy úgy nyeli az alkatrészeket meg az üzemanyagot, hogy nem győzöd locsolni rá a pénzt...
2014. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
50%

Előítélet!


Az üzenet küldője: ***

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 19:23

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A mercédesz tényleg gazdagságot jelképező autómárka?

""mercédesz, mercédet, mercedes" a végére már majdnem jó lett, már csak a "shift" gombot kellene megtalálnod! :D Az én szememben tökmindegy, hogy.."

Az üzenet szövege: Mibajod a mercikkel?:D


Az üzenet küldője: Harkonnen

Az üzenet címzettje: ***

Az elküldés időpontja: ma 19:31

Az üzenet témája: Re:

Az üzenet szövege: Semmi bajom, de nem tartom státuszszimbólumnak! De nem csak a Mercedest, hanem egy autómárkát sem. Ezek csak használati tárgyak. Járok néha igazán gazdag embereknél, akik - ha csak nem ilyen felkapaszkodott suttyók - teljesen normális emberek. Közük sincs a TV műsorokban látható tapló celebekhez, pedig némelyik zsebből megvehetné a fél országot.


Az üzenet küldője: ***

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 19:35

Az üzenet témája: Re: Re:

Az üzenet szövege: köszi ezt igazán leirhattad volna a kérdéshez is előitéletek nélkül :) bocsii azért amit irtam


U.i: auzokat is utálom, akik "trendységből" ipszilonnal írják a (bece)nevüket!

2014. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
akkor kedves harkonnen, elhúzhatsz a táltos paripa hímvesszejére (feltéve ha azt nem utálod) :*
2014. márc. 24. 19:51
 14/39 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom miért kell bunkón viselkedni a kérdezővel?

Feltett egy kérdést,de csak irigykedő rosszindulatú emberek válaszát kapta.

És azért irigykednek az emberek,mert tudják hogy sohasem vehetik meg!Gondolom főleg azok dumálnak akinek nincs autója vagy csak egy 100 éves lepukkadt roncsa van!Sok lusta irigy ember van az én autóimra is irigykednek mert 2 van és egyik se nagy márka van egy 2004 es G Astrám meg 2002 es Suzuki Swift és mindig kapom a negatív hozzászólásokat,hogy de sok pénzed van meg milyen jól megy 2 autó oszt rávágom mindig hogy dolgozzáá paraszt ne csak a pofád járjon egyből mondják milyen nagyképű vagyok.Szóval Te se törődj az ilyen irigy emberekkel főleg ha tudod,hogy megdolgoztál érte és fent is tudod tartani!

2014. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ilyet tetszettél vásárolni?

[link]

Meccsodda békalámpák kérem.

De ugye a Suzuki is megvan még?

Többet elérsz, ha szebben fogalmazol, és jobban válogatod meg a szavaidat. Ha elegánsan, kosztümben jelensz meg mindenhol. Ha az autó mindig ápolt, tiszta.

Hölgytől nem illik a korát kérdezni, de megtudhatnánk, hogy csak hozzávetőlegesen mennyi idős vagy?

2014. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
42%

Kedves "Noncsyka87" fura, ahogy nyilvánosan szitkozódsz, privátban meg nem győzöd a vigyorgó szmájlikat beszúrni!


Látod ilyen egy igazi látszat ember, nem véletlenül vettél te is "mercit", pedig vehettél volna mást is, hasonlóan jól használható autót, a maradékot pedig valami értelmes dologra is költhetted volna! De nem, első a látszat, merdzsó kell, mert az menő! Aztán meg megsértődsz ha valaki nem esik hasra ettől, és még tán meg is lepődnél ha hallanád, ahogy többen leprostiznak a hátad mögött!


Persze az átlag ember a szemedbe hízelegni fog, hiszen valahogy ki kell csalnia azt a pénzt amit nálad sejt!


Na mára ennyit a menőzésről dióhéjban.

:D

2014. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Harkonnenre meg ne haragudj, amióta az Atreidesek kitúrták őket az Arrakisról, eléggé mogorva. Adj neki egy kis Melanzsot, attól biztos átmenetileg kezelhetőbb lesz.
2014. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
54%

"de megtudhatnánk, hogy csak hozzávetőlegesen mennyi idős vagy?"


Tippem szerint 27 éves a nick-je alapján.

2014. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Jó, de a nickjét én eddig nem ismertem.
2014. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
14, azt megnézem ki irigykedik a 2 kocsidra.
2014. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!