Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mercédesz tényleg gazdagságo...

A mercédesz tényleg gazdagságot jelképező autómárka?

Figyelt kérdés
Vettem egy mercédet. Igazi kis békalámpás csoda. :) De miért irigykednek, meg néznek neki amikor meglátnak az ismerősök? Megjegyzéseket tesznek hogy "látom sok a pénzed" meg " de miller itt valaki" stb.... Másképp néznek mikor csak a szerény kis suzukimban ülök és másként mikor a merdzsoban. Ahol lakom nem sok embernek telik jobb fajta kocsira. De kérdem én mi olyan különleges a merciben? Tényleg olyan "pénzt szimbolizáló" márka a merci? :O Bocsi ha hülyeséget kérdezek nem értek a kocsikhoz.. Amugy egy mercedes benz C200 ról van szó!

2014. márc. 24. 18:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Nem nagyképűzni akarsz de az fontos hogy egy kocsi a három közül...

Szánalom mintaképe vagy kérdező. Sztem neked sincs egy kocsid se csak irigykedsz hogy valakinek van egy mercije és nem tudod miért menő.

2014. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Mindez nem lenne kedveseim ha egyesek nem hoznák a irigy tahó stílusát... Az hogy nekem mim van mim nincs semmi jogod nincs meg ítélni. Szerintem pont az ossza nekem a felesleges dumát akinek kevesebb van és irigy. :S sajnálom :)
2014. márc. 24. 21:07
 33/39 anonim ***** válasza:

Drágaszivem mire irigykedjek? Egy 600 ezres Mercedesre?

Meg milyen a másik 2 kocsi a rohadó 20 éves BMW nem menő ám.

Erre senki nem irigy sztem.

Ha esetleg valami luxusautód is van akkor az én ku_rvaanyámat.

De nincs úgyhogy rúgd magad arcon.

2014. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Hmm neked talán ott áll a 8 as audi az udvarban? Nem! :) szóval te nyomd el magad :)
2014. márc. 24. 21:16
 35/39 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak, szerintem az a típus ami neked van nem ad okot az irigységre. (én mondjuk személy szerint a japán kocsikat jobban szeretem) ha hétköznapi használatról van szó). Meg a gyártási év sem mindegy.

Az emberek többsége előítéletes, van a Merci-nek is sok jó kocsija némelyimk elég drága is. Gondolom ebből jött, vagy lehet van aki mutatósnak gondolja, ez izlés kérdése.


Részben egyet értek az egyik válaszolóval aki azt írta a kocsik használati tárgyak, de bizony lehetnek státsuszimbólumok is. És itt nem egy X5-ös BMW re gondolok, hanem mondjuk egy Bentli. Szerintem nincs az az ember aki beleül és ne töltené el a büszkeség és a minőség varázsa. A sportautóknak a csillagos ég a határa árban és bizony én is megnézek egy Imprezát vagy egy jobb Porsche-t vagy Ferrarit, ezek a kocsik bizony valamik és lehet rájuk irigykedni (meg a fenntartásukra egy közepes fizetés (magyar viszonylatban) se lenne elég. Ezek a kocsik teljesen más kategóriát képviselnek.


Azt nem értem miért van szükség két kocsira, és egy kérdésem lenne, erről am kocsiról (Mercedes-benz C200) az én ismerőseim nincsenek túl véleménnyel, azt mondják sokat fogyaszt és mindíg van valami baja. Te hogy látod ezt?

2014. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 4165 ***** válasza:

Mindenki arra költ, amire akar és amire telik.

Amúgy taxi volt?

2014. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nem :) de nekem tetszik és ez a lényeg :)
2014. márc. 26. 18:30
 38/39 anonim ***** válasza:

A kerdesre valaszoljunk mint egymast szipolyozzuk.

Mercedes?

Nagyon sokan mondjak-Cigany auto.

Nem vagyok roma meg is mercim van.

Nem azert mert villogjak vele hanem mert a mennyasszonyom utan o a nagy szerelmem.

Sajnos a magyar emberek vagy irigykednek(ami nem jo szandekbol fakad sajnos) vagy ezert utalnak mert mercim van.

Biztos lopot ,hogy ilyen kocsija van szoktak mondani.

Sajnos ilyenek vegett berelek kulon garast.

Az auto nem draga ,de azt hiszik hogy borsos ara van.

80-90 evekben a merci vagy a gazdagoke vagy a belugyminiszteriumi fonokoknek volt.

A merci minoseg ,amit meg egy auto se mult felul szerintem.

A harom agu csillag tiszteletet ad.

biztonsag tisztelet egyenesen aranyos.

Aki egyszer mercit vesz soha tobbet nem akarja letenni.

Regebben 90 evek derekan, ma az ujabb generacio autoi ,lehet hogy mondhatni ra.Manapsag tobben kisebb penzert vehet mercit ,de a koztudat azt diktalja hogy gazdag emberek kivaltsaga

Nekem w202 van arrol beszelek persze.

2014. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Mindig az a valasz amire te gondolsz. Beleulsz elkezdesz menni vele es kerdezd meg magattol ujra.

Sajnos a magyaraknok van meg egy nagy hibajuk.

Autot vesznek de nem tartjak karban nem figyelnek ra.

Van az az ember aki "a" pontbol "b" pontba megy.Kocsi bezar es ennyi

Van az az ember (mint jo magam) indulas elott 15 percel mar a kocsinal van ellenorzi nezi minden hetvegen letakaritva heti egy kezipolirozas stb.

Nekem nem targy a merci. Tisztelem .

Valakinek ez sok valakinek nem.

Errol szol a mercedes.

Valami biztos van a mercibe mert egy husz eves( ami nem rozsdal ) fekete, csillog allandoan ,tuning hutoracs a napfenyben vakito. Az uton sokan megnezik ami buszkeseggel tolt el.Sajnos a merciseket is elitelik mint a bmw embereket. Nem mindenki tusko.

Betartom az otvenes harmincas tablakat mig a kis japan kis kocsik 60 szaguldoznak. Megse huzom le oket mert nincs eszuk. A mercedes w202 vagy a hasonlo koru autok tulajdonosai nem azok a szaguldozo fajtak. Nyugottak kiegyensulyozottabbak.Nyugottan meg lehet figyelni.

2014. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!