Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mercédesz tényleg gazdagságo...

A mercédesz tényleg gazdagságot jelképező autómárka?

Figyelt kérdés
Vettem egy mercédet. Igazi kis békalámpás csoda. :) De miért irigykednek, meg néznek neki amikor meglátnak az ismerősök? Megjegyzéseket tesznek hogy "látom sok a pénzed" meg " de miller itt valaki" stb.... Másképp néznek mikor csak a szerény kis suzukimban ülök és másként mikor a merdzsoban. Ahol lakom nem sok embernek telik jobb fajta kocsira. De kérdem én mi olyan különleges a merciben? Tényleg olyan "pénzt szimbolizáló" márka a merci? :O Bocsi ha hülyeséget kérdezek nem értek a kocsikhoz.. Amugy egy mercedes benz C200 ról van szó!

2014. márc. 24. 18:50
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy kedves harkonnen miatt idáig fajult a dolog :S én csak egy egyszerű dolgot kérdeztem meg..
2014. márc. 24. 20:07
 22/39 A kérdező kommentje:
14. Igen vannak ilyen emberek akik azért monitor harcoskodnak itt és hoznak előítéleteket.. mert teszem azt nem hogy mercire vagy suzukira stb.. de még kocsira sem telik:) ilyenkor megy a gyűlölet és az irigység.. :) harkonen drága is biztosan ebbe a kategóriába tartozik :)
2014. márc. 24. 20:12
 23/39 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld, bár akár sajnálhatnád is, hiszen te kezdtél el szitkozódni!


Az én véleményem csak egy a sok közül,mégis attól akadtál ki, hogy van aki nem ájul el a Mercedes szó hallatán. Jó esetben majd te is rájössz...


Akkor most konkrétan a kérdésre:

A Mercedes nem a gazdagságot jelképező autómárka!

2014. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
jelképezheti a gazdagságot is, mondjuk egy vadiúj amg s merci
2014. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

A kérdés, a válaszok kissé flame szagúak nekem.


Egy új Merga azért valamennyi szimbolizálja a vagyoni helyzetet, főleg ha valaki egy S és egy G mellé vesz még egy AMG SLt. :D


De a kérdező írásaiból azt gondolom,hogy őt ez a veszély nem fenyegeti.

2014. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

harkonnen drágám teljes mértékben megértem a csacsogásodat.

ez a provokatív írásmódod engem igazán arra vezet vissza hogy biztosan társadalomnak egy lecsúszott tagja lehetsz :) nem tudsz azonnal konkrétan a kérdésre választ adni ( nem csak az enyémre) hanem még előtte generálod a feszültséget és osztod a nemcsak számomra érdektelen információkat.

2014. márc. 24. 20:27
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

A gazdagság relatív. Ebben az országban a legtöbb magyar havi 100e nettót, ha hazavisz, a lakásra van 10-20 évnyi hitelük, talán még az autóra is, megtakarításuk meg zéró. Nekik már az is gazdag, akinek nincs hitele, de van autója, háza, lakása és még 5-10 milliója a bankban.

De a következő országban nyugatra, Ausztriában már fel sem tűnik egy a 10-15 éves Mercedes.

Ne veszekedjetek.

Inkább küldjél képet magadról kedves kérdező, hátha leesik az állam:)

2014. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező Te nem tudom mit érzel ilyenkor, ez egy anonim oldal ha nem tetszik vmi le kell szarni ha nem tudsz rá értelmesen válaszolni.

Ez egy tizen akárhány éves merci nem a gazdagság szimbóluma.

Ha én meglátok egy ilyet akkor annyi jut eszembe hogy Rikárdóék mennek vasazni.

Attól hogy neked ilyen kocsid van senki nem fog tisztelni és irigykedni mert nem nagy szám.

A tipikus taxis merci.

2014. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
jóó aki ezért ír ide az nyugodtan megnyalhatja a poppolomat :) nem nagyképüzni akarok a mercimmel meg semmi... csak érdekelt valami azzal kapcsolatban.. csak egy kocsim a 3 közül.. :) valakinek egy sincs na csók. :)
2014. márc. 24. 20:45
 30/39 anonim ***** válasza:
ja mostmár 3 kocsid is van, bocs.
2014. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!