Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek fiat punto-ja van...

Akinek fiat punto-ja van mennyit eszik városban?

Figyelt kérdés
Most vettem a kis puntot, viszont nem vagyok megbarátkozva a fogyasztásával, kicsit kevesebbel számoltam. Igaz rövid távokat szoktam inkább menni vele.

2014. ápr. 2. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Puntom van.


Általában egy nagyobb hamburgert vagy két szelet pizzát eszek városban. A többi étkezést otthon intézem.

2014. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
nekem bravo van de városban ez is elég kajás,nem is csoda mert elég rövidek az áttételek,ahhoz hogy haladjak egyest kettes eléggé fel kell pörgetni a rövidsége miatt.
2014. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Puntom van 1.1-es benzines 95-ös.Városba 7-9 litert eszik igaz 16"-os kerekek vannak rajta.De kint hosszú távon 4-5 litert eszik.
2014. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az első válaszoló aranyos volt :) de a kocsira értettem , bár tényleg hülyén raktam fel a kérdést.

Most néztem én is a fogyasztását, nekem is 7-9 litert megeszik simán városba :(

1.2esem van.

2014. ápr. 3. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az 1-es Punto? Mondjuk igaziból mindegy is. Nekünk volt, első, második szériás 1.2-es is, de nagyon kellett őket taposni, hogy 6,5 felett egyenek.

Nálatok valami gond lehet a kocsival. Rossz termosztát, hibás lambda szonda, stb.

2014. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.2 -esem van, 2006os évjáratú.

Most vettem nem rég, teljes szervizen esett át, mindent átnéztek rajta elvileg (ismerős által), így nem hiszem h valami gond lenne nála. Mondjuk még friss a jogosítványom így nem biztos, hogy ,,benzin takarékosan" vezetek :)

amúgy azt vettem észre, hogy ha hosszabb távra megyek akkor kevesebbet eszik.

Az a baj hogy a munkahelyem én a lakás 10 percre van kocsival egymástól, 6 kilométer. Szóval pont mire beérek addigra melegszik be a motor. De én kb 7 literes fogyasztást számoltam mostanában.

2014. ápr. 24. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen használat mellett teljesen normális a 7 liter.
2014. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!