Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja 5 éves G...

Mi lehet a baja 5 éves G Astrámnak, ha menetközben leáll? Elektronika vagy akkumulátor?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 01:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen autóm van és ugyan ez volt a baja, én sem hittem volna, hogy egy ilyentől ez lehet.


Bmanus

2009. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Esetleg egy szervízben a hibatárolót ha kiolvastatod többet tudsz meg a leállás okáról. Ha elviszed szerelőhöz, érdemes azzal kezdeni.
2009. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp rá kell tenni az olvasót,és élőértékeket nézni egyébként tipus hiba az EGR szelep.Azt mindenképp kikell pucolni.De élőértékekbe(ha nem vesz be hibát)következtetni lehet,hogy mi az ami nem az előírtakat tudja.
2009. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Néha világít az Abs jelzés,ha pedig készül leállni,akkor megjelenik a szerviz ikon is a műszerfalon. Múltkor pl leesett a km óra mutató is...:(
2009. dec. 27. 10:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Az jó ha jelzett a motorhibajelző,irány egy műhely (nem kókler)olvassák ki 5ezer ft. Utána elhárítjátok a hibát,ill hibákat.Úgy látom itt több is lesz.
2009. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!