Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millió forintból mit vennétek?

5 millió forintból mit vennétek?

Figyelt kérdés
Vettem fel kölcsönt, 5 milliót, 72 hónap futamidőre. Ha vennék egy Suzuki GSX-R 1000-t vennék, és egy rosszabb autót, akkor nem tűnnék idiótának? Még ha nagyon muszáj, akkor egy 800.000.-Ft-ot hozzá tudok tenni spórolt pénzemből! Volkswagen Golf Plus, Volkswagen Golf 4, Volkswagen Golf 5, Volkswagen Passat B5, Volkswagen Passat B6, Volkswagen Jetta 2006-körüliek tetszenek, talán még az Opel Corsa D is belefér, meg talán egy 2014-es Suzuki Swift. Ezek közül melyiket érdemesebb megvenni? Motorból tetszik még a Suzuki GSR 750 is. Ha egy Suzuki GSR 750-et vennék újonnan, akkor beleférne egy zsír új Suzuki Swift is. Szerintetek? Megéri? 24/F A-s jogsim és B-m is van!
2014. máj. 3. 21:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

"Istenem, tipikus nyomorék, irigy válaszok.

Ilyenkor nagyon szégyellem, hogy magyar vagyok. "


Ez meg tipikus bankár vagy zsidó hozzászólás.Aki inkább még helyesli azt ha valaki szükségtelen adósságba veri magát.


Amúgy meg!

Ez nem irigység hanem egyszerűen csak nem tudjuk felfogni azt hogy akinek van pénze mi a francért vesz fel hitelt.

Ugyanis semmi logika nincs benne.

Ez most olyan anno én is vetem egy kocsit xx milláért megvolt rá a kp és inkább hitelre vettem volna na ennyi logka van abba is amit a kérdező csinált vagyis semmi!

2014. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez tényleg nagyon gáz volt. Gondolom kipával a fején írta ezt a baromságot.
2014. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Miért kell szídni a zsidókat, emberek? Én is az vagyok...
2014. máj. 6. 01:26
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát ha zsidó lennél nem vettél volna fel hitelt :D
2014. máj. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!