Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki annyira tele van...

Ha valaki annyira tele van pénzzel, hogy új autót engedhet meg magának, az miért nem kér rá napfénytetőt?

Figyelt kérdés
Tök fullos autókat is, pl. VADIÚJ Audi S3, Audi A7, BMW 5, Mercedes E, Jaguar XF, BMW X6, stb-t látok napfénytető nélkül. Sztem ilyen autóknál baromi gáz, hogy sima teteje van... Pénze meg látszik, hogy sok van, csak épp nem értem ez miért van.

2014. máj. 24. 10:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%

Mondok egy példát. Külföldön dolgozol, jól keresel. Hazajössz kis időre, amíg szabadságod van. Megveszed az autót, de nem tudsz várni hónapokat, hogy napfénytetővel rendeld és kapd meg az új autódat.

Ezért alább adod ezt az igényt, és "kénytelen" vagy megvenni nélküle.

2014. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted baromi gáz hogy nincs, más szerint nem. Nekem van az S80-on, de nem igazán használom, ha nem lenne se zavarna. Nem vagyunk egyformák.
2014. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok jobb példát:

Pont leszarom a napfénytetőt és nem érdekel, hogy kinek mi a gáz.

2014. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkit érdekel annyira a napfénytető.


Ez olyan dolog hogy a szomszédos városban lakik az ország kb 60. leggazdagabb embere és Audi A8-assal jár...

Más ha milliárdos lenne akkor a legújabb Bentley-vel járna.

Kinek mire van igénye...

Egyébként én napfénytető párti vagyok :D

2014. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel utálom a napfénytetőt. Nem vennék napfénytetős autót. Mire jó? Ha hideg van, nem nyitom ki. Ha meleg van, megy a légkondi, ezért akkor sem nyitom ki. És ne tűzzön ott nekem be a nap. És elegánsabb megjelenésű is egy komoly autó napfénytető nélkül.
2014. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
mert semmi értelme nincs...
2014. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert azt csak a homokosok kérik! :)

Apám..... Ahány ház annyi szokás,valakinek teszik valakinek nem...Mit foglalkozol mással? Semmi közöd hozzájuk!

2014. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%

Például mert nem mindenki szereti a napfénytetőt?Vagy mert tudja, hogy úgyse használná eleget ahhoz, hogy megvegye?

Attól, hogy van pénzed, még nem kell szórni minden hülyeségre.

2014. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
napfénytető minek, ha élvezni akarom a napot akkor felülök valamelyik motoromra mert azon full napfénytető van
2014. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a te gondolkodásod alapján az én 22 éves Polo-m többet ér, mint ezek az új kocsik, mert van rajta? Jó tudni, kösz. :)


5 éve van meg a kocsim, van rajta napfénytető, de csak párszor használtam. Régen több értelme volt, amikor még nem volt klíma minden kocsiban. Akkor rohadt sokat szereltek be utólag. Az enyém se eredeti, az előző tulajnak kellett. Én meglennék nélküle is, de ha már van rajta, használom.

Van, akinek kell, van, akinek nem. Ennyi.

2014. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!