Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki annyira tele van...

Ha valaki annyira tele van pénzzel, hogy új autót engedhet meg magának, az miért nem kér rá napfénytetőt?

Figyelt kérdés
Tök fullos autókat is, pl. VADIÚJ Audi S3, Audi A7, BMW 5, Mercedes E, Jaguar XF, BMW X6, stb-t látok napfénytető nélkül. Sztem ilyen autóknál baromi gáz, hogy sima teteje van... Pénze meg látszik, hogy sok van, csak épp nem értem ez miért van.

2014. máj. 24. 10:07
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%
Elégé elkerekedett a szemem a kérdés láttán. SOHA nem vennék napfénytetős kocsit, annyira sokat ront a megjelenésen szerintem, funkcióját tekintve meg már megírták az előttem lévők, hogy semmi értelme. Azt is elfogadom, hogy van akinek tetszik, "ízlések és pofonok".
2014. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágom, mi ez a napfénytető mánia. Itt a gyk-n sokszor lecsórózzák azt, akinek nincs. Aki full napfényt akar, annak találták ki a kabriókat. Nem divat már a napfénytető. Más új autókon se sokat látok.

Ha nincs klíma az autóban, akkor esetleg mentőötletnek jó.

2014. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért agyalsz azon, hogy más a saját pénzéből mit vesz?

Inkább annak örülj, hogy amivel te jársz, azon van a tetőn nyitható szellőző (Ikarus 260)

:P

2014. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

JÓ, akkor továbbmegyek. Panoráma tető. Bár nem tudom, hogy egy napfénytető mit ront az autó megjelenésén. Szerintem inkább az a szar, ha egy szép drága autónak sima teteje van. Egyépként a napfénytető alatt minden esetben van lap, amit el lehet húzni, akkor be se süt a nap. De az autón kivül látszik, hogy nem sima teteje van, ennyi. De akkor legyen panorámatető. Engem aztán nem érdekel amúgy, hogy más mire költ, csak mivel szeretem az autókat, elég gáznak tartok egy ilyennek a látványát. Amúgy igen, elég vicces, mikor áll egy full új Audi A7, mellette pedig a 22 éves VW Polo és előbb nincs, másikon van szép napfénytető. Meg ha kereszteződésben beragad az ember és látja a napfénytetőn át a lámpát. Velem már rengetegszer előfordult. Sőt, én meg előre is szoktam gurulni a lámpa alá és hátradöntöm a fejem, fekszek az ülésben és napfénytetőn át nézem mikor vált át....


Más mit csinál? Ott szerencsétlenkedhet ha beragad a kereszteződésbe, mondjuk szakadó esőbe. Ki se dughatja a fejét az oldalablakon.


Nekem napfénytetős autóm van és imádom, előbb alakítanék ki egy autón napfénytetőt, minthogy kereket szereljek rá!


Belülről is tök szép, hogy ott van a napfénytető, vagy a panorámatető. Tök komfortos, szép. Mintha csak sima tető lenne az ember feje felett. Nekem szabadságot is ad. Amúgy én az esetek 99%-ában használom. Legtöbbször csak feltolni szoktam és akkor jön be a kellemes, lágy huzat. De van mikor teljesen el is húzom hátra.

2014. máj. 24. 13:08
 15/29 anonim ***** válasza:
54%

Lehet hogy van pénzed,de ízlésed az tuti nincs! :)

Egy autó napfénytető nélkül elegánsabb!Szebb! Gyári autókon nem sokat látsz,ki vagy te ahhoz hogy a mérnökök akik nálad okosabbak és olyan autót terveztek amit el is adtak,hogy ezt felül bíráld?Senki vagy a véleményed nem számít!A saját autódat gányold csak nyugodtan ha úgy tetszik neked,Én csak röhögni fogok az egészen mert engem nem érdekel hogy a te xarodon milyen napfénytető van vagy panorámatető...És ez elég gyenge fos indok hogy jobban látod a lámpát...Úgy kell megállni hogy lásd és kész....De te valószínű arra is lusta vagy hogy a nyakad néha felfelé mozdítsad a lámpa irányába.Fogadjunk otthon sem tudsz egy szöget a falba verni ehhez is "szakembert " kell hívnod :)

2014. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

"Szerintem inkább az a szar, ha egy szép drága autónak sima teteje van."


Ha igazad lenne, akkor a felsorolt autókat nem gyártanák sima tetővel.Ízlések és pofonok.

2014. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Hát te nem vagy normális, az 100%. Az egész írásodból látszik.


Húú, nagyon sok pénzem lehet, aki napfénytetős autót birtokol, az kizárólag gazdag lehet, 22 éves Poloval, meg az én másfél milliós használtan vett autómmal is. Ez az.


Meg igen, a mérnökök is mind hülyék, így van, hogy egy új autó vételénél egyáltalán megfordul a fejükbe, hogy az extráknál lehet rá kérni napfénytetőt, panorámatetőt. Ami gyönyörűen pontosan helyezkedik el, szépen nyílik, jó kis elektromos motor hajtja. Így van.


Amúgy ez csak egy kérdés volt, ennyi... Rohadtul semmi jogod így beszélned velem. Inkább te ki vagy, hogy ilyen stílust engedsz meg magadnak..


Csak kíváncsi voltam és ennyi. Nekem kifejezetten fura, hogyha látok egy 20-30-40 milliós prémium vagy luxusautót, amin van gyönyörű szép felni, de sima a teteje és nincs rajta napfény, vagy panorámatető. Nem mondtam, hogy az ilyen emberek hülyék, csak nekem ez fura, ennyi. Olyan mintha egy nagyon drága vázában utcáról felszedett zöld gazt tartanának, vagy ha drága öltönyhöz felvesz valaki egy elhasználódott kopott szabadidőcipőt.

2014. máj. 24. 13:54
 18/29 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kell sima tetővel gyártani... Nyilván, mivel arra megy rá extraként a napfénytető, vagy panorámatető.


Na most akkor, hogy elkerüljük a további félreértéseket és az ilyen rágalmazó, szitkozódó kommenteket, amit az egyik válaszoló megengedett magának, akkor elmondom, hogy én azt gondoltam ennek valami biztonsági oka van. Hogy azért nem kérnek rá sokan, merthogy akkor jobban véd az autó. Boruláskor, oldal ütközéskor, ilyesmi. Én még erre gondoltam. Mert szerintem tényleg nagyon szép ha egy ilyen autón van napfény, vagy panorámatető.


Bocsánatot kérek mindenkitől, de másnak a nagy felnik, ilyen-olyan body kit-ek, sötétített ablak, bőrülés a mániája, nekem pedig a napfény, vagy panorámatető.

2014. máj. 24. 13:57
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

A primitív emberek egyik sajátsága, hogy kizárólag a saját véleményüket tartják egyedül elfogadhatónak.

Képesek rengeteget körmölni, hülyébbnél hülyébb érveket előhozni arra, hogy az az ember, aki szerint egy autó napfénytető nélkül elegánsabban néz ki, ízlésficamos.

Csak a saját véleményüket tartják egyedül mérvadónak, és mindenki mástól megtagadnák a jogot, hogy saját véleménye legyen.

Ami a világból nem fér bele a szűk tudatukba, az nincs is, vagy ha van is, bármi áron be kell bizonyítani, hogy nem létezhet.

Hogy a kérdező is értse, ne csak a többiek: igen, rád gondoltam.

2014. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
"Szerintem inkább az a szar, ha egy szép drága autónak sima teteje van. "
2014. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!