Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki annyira tele van...

Ha valaki annyira tele van pénzzel, hogy új autót engedhet meg magának, az miért nem kér rá napfénytetőt?

Figyelt kérdés
Tök fullos autókat is, pl. VADIÚJ Audi S3, Audi A7, BMW 5, Mercedes E, Jaguar XF, BMW X6, stb-t látok napfénytető nélkül. Sztem ilyen autóknál baromi gáz, hogy sima teteje van... Pénze meg látszik, hogy sok van, csak épp nem értem ez miért van.

2014. máj. 24. 10:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Jah és köszönöm a válaszát mindenkinek, most már értem. Ezek szerint sokak szerint elegánsabb ha egy autónak sima teteje van. Rendben van, megértettem.
2014. máj. 24. 14:03
 22/29 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ezek szerint a szüleim csórók, mert nekünk egy fullos 2012-es 7 BMW van, de napfénytető nélkül.Az új ára majdnem 30 milla de igazad van így csórónak néznek.
2014. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Sztem ilyen autóknál baromi gáz, hogy sima teteje van"


Nekem történetesen két db. autóm van, de csak az egyiken van napfénytető.

Ezek szerint, ha az egyikkel megyek "baromi gázos" vagyok, ha a másikkal akkor meg nem??!!

2014. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az annyira szar hogy ha nekem fizetnének se kellene. Egyébként próbáld ki. Amikor nagyon süt a nap és araszolsz órákon át , akkor tudnád igazán átkozni.
2014. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy használt Focusom van. A választásnál egyik érv volt, amiért ez mellett döntöttem, hogy sima teteje van.
2014. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
24-es nem kell átkozni semmit, van egy vele azonos méretű lap alatta amit el lehet húzni és ennyi. Olyan mint a redőny az ablakon. És akkor teljesen olyan mintha nem is lenne napfénytető.
2014. máj. 25. 20:48
 27/29 anonim ***** válasza:
26. Akkor mi értelme van a nap fénytetőnek?
2014. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Valamennyi értelme van a napfénytetőnek,kérdezőt kielégíti :)
2014. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Egy dolog a megjelenés (van akinek tetszik, van akinek nem, ez ízlés dolga), a másik a beázás.

Még mindig tartja magát az a hiedelem, hogy a napfénytetővel csak baj van, mert előbb-utóbb beázik. És ebben van is igazság: aki nem ápolja a gumikat és tartja tisztán a vízelvezető csatornát, annak csúnyán elázhat az utastér.

Tetszeni nekem is tetszik, de elhiszem, hogy sokaknak nem hiányzik ez a macera.

2015. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!