Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát ajánljátok...

Melyik autósiskolát ajánljátok szegeden?

Figyelt kérdés
A két fő szempont (gondolom mindenkinél ez) hogy minél olcsóbb legyen, és minél jobban megtanítsanak.
2014. máj. 28. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A STOP-ot, a Csillag téren vannak.
2014. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ami a Mars tér mellett van, arról tudsz mondani valamit?
2014. máj. 28. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Hű, melyik az, a Lele vagy a Csillag? Na mindegy őket nem ismerem. Nagy szórás nem lesz árban, mert annyira telíttett ez a piac hogy csak minimális haszonnal tudnak dolgozni. A gyakorlati oktatók meg szabadúszók, dolgoznak több iskolának is.
2014. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Őket néztem ki igazság szerint, esetleg olyan oktatót ismersz aki megbízható, és nem csak a pénzért dolgozik?

2014. máj. 28. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerek. Tóth Tibornak hívják (személyesen ismerem), több mint 40 éve a szakmában van, pici autója van, azt hiszem Chevy Spark, de tanulni, meg viszgázni nem kell nagyobb autó.
2014. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ő melyik autósiskolában tanít?
2014. máj. 28. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Ő gyakorlati oktató, több iskolának is dolgozik. KRESZ-t nekünk egy "óraadó" srác tanított a Stopnál, de nagyon a kisujjában volt a dolog, nem tudtam olyat kérdezni amit ne tudott volna és úgy magyarázta el hogy egyből megértettem.

A járműkezelést, szerkezettant maga Dudás úr, az iskola tulaja tartotta, akinek, hát hogy is mondjam, sajátos a humora, de egyébként készségesen válaszol a kérdésekre, ha van és kisebb anekdotával is megtámogatja mondandóját. Szóval nekem pozitív véleményem alakult ki róluk. Ja, én nagymotor tanfolyamra jártam hozzájuk 4 éve, mert autós jogsim az már van/volt régóta.

2014. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
STOP-nál tavaly voltam nagymotoron. Nekem bejött, tudom ajánlani. Nem lehúzósak, rugalmasak.
2014. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!