Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW?

Első autónak BMW?

Figyelt kérdés

Lassan kezdem a jogsit és erőssen töröm a fejem milyen kocsi is legyen az első.

Nagyon tetszenek a régi bmw-k, főleg a 3mas széria, azokból is csak a körlámpás.


[link]


Tudom hogy nem mai gyerekek és sokat széthajtanak, amit meg nem barmolnak halálra az aranyárban mérik


-NEM vagyok byracer

-nem minden napi használatra kéne hanem élményautónak

-tisztában vagyok vele hogy hátsókerekes és meg tud lepni télen

-Nem tennék fel egy 120as esőcsatornát a hátsó dob helyére

-vegyesen használnám

-tudom hogy drágák az alkatrészek

-nem hatezres fordulaton használnám(tudom hogy a dízel már kétezer körül húz)

-tudom hogy költséges a fent tartása

(-nem a telepen bömböltetném belőle a reppet)


EZEKEN KÍVÜL érdekel minden amit mondni tudtok erről az autóról.


(nem szeretnék focust, vagy astár, vagy golfot vagy hasonló népautót)


ha esetleg tudtok ajánlani hasonló STÍLUSOS autót maximum 1millió körül azt megköszönném :)

Ti milyen kocsit vennétek hobbi autónak ennyi pénzből?



2014. jún. 1. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

"Egy 116 LE-s TD igenis erős autó, olyannak aki friss jogsis."

Leírta, hogy nem idióta, nem boyracerkedne. Akkor haveromnak is erős volt Friss jogsival a 140 lovas Mondeo 2.0? Vagy egy 1.8-as Opel Astra erős autó, mert 115 lovas? Ne már, nem 1982-t írunk...


Excsajom egy közel 300 lovas autóval kezdte és egy karcot nem csinált rajta, biztos ő reptoid volt.. :D


Ez a 325TD ez keményen egy 1.3-as Swift gyorsulását hozza.. ez tényleg erős autó :D

2014. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
szép az E30, csak ne ilyen motorral, mert ennek még elég brutális kerepelő traktor hangja van... én a helyedben egy 6 hengeres benzinest néznék, ha már élmény autót akarsz, bár ha neked a traktor kerregés az élmény akkor jó ez is, de ez nem egy M550d amiről alig hallod, hogy gázolajos... :D
2014. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem egy ócskavasat fogsz ki, aminek már a belét is kihajtották, ezen felül van pénzed az esetleges szervizekre és tankolásra, akkor simán jó választás. :)
2014. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Most ahogy visszaolvastam a kérdést... tisztára ezt mondja a jogsi előtt állók 90%-a, aztán mikor megvan a jogsi nagyon hamar felejtenek és hamar eljutnak odáig, hogy gyorsítani csak a padlóig taposott pedállal lehet, kanyart pedig külső ívről vesszük megengedett sebesség felett. Persze tisztelet a kivételnek, de haverok körében nem sokan tartoztak a kivételhez még ha előtte tolták is a szabvány szöveget.

Viszont ha tényleg az a kategória vagy aki meg is tudja állni, hogy ne tapossa egy komolyabb kocsiban se, akkor már inkább vennék valami nagyobbat, mármint nem csak motorméretben hanem kasztniban is.

2014. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes ahogy megtudjátok mondani a km állásból hogyan, s mit megy...

Vicc.

A4-esembe 378ezer km van, és benzines.

Nem érzem ellustultnak, kopottnak a motort, mert időben kapta az új olajat és karban lett tartva.

Szóval kifoghatsz egy olyan kocsit is, ami szarabb 70ezer km-rel, mint egy másik 300ezerrel...

Szervizelés a kérdés.

2014. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%

Én pl nem a futása alapján, hanem a gyári gyorsulási adat alapján hasonlítottam a Swifthez.


Látom, valaki nagyon unatkozik kemoterápia közben, hogy mindenkit lepontozott.

2014. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Édesanyja ráordított hogy "lacika ne legyél íly gecc kemény" és mérgében kaptuk a minuszokat :(
2014. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
3%

Hó elei a kérdés,ezek szerint még nem sikerült megvenni a kérdésben szerepelő Bmwt. Még mindig eladó úgy látszik.

Dízelben Mercit vegyél, az abban jobb.

Bmwben ilyen cérokra csakis ilyet vennék:

[link]

2014. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

Hiába pontoztok le szánalomhegyek, a BMW közel sem a világ legjobb autója. Nem is a legstílusosabb.

A 90-es évek eleje körül a legstílusosabb az az Alfa, a legminőségibb a Mercedes.

2014. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!