Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szaggat a motorom. Motowell...

Trenka Balázs kérdése:

Szaggat a motorom. Motowell robogóm hidegen jól megy kiakasztja az órát de amint megteszek vele 5-6 Km-t visszaesik a teljesítménye.70 Km/h-nál elkezd rángatni és nem is megy többet? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Üzemanyag rendszer rendben az ki lett tisztítva , a karbi beállításai is jók voltak idáig.Merre keressem a hibát??Netán elekrtónikai baj lehet??

2014. jún. 5. 09:02
 1/6 kata kata ***** válasza:
Lehetséges,hogy amikor bemelegszik ki-ki hagy a gyújtás.Nekem egy gyertya csere megoldotta ezt a problémát.Pedig új gyertya volt benne csak nem a megfelelő hőértékű.:(
2014. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"hidegen jól megy kiakasztja az órát"

Na itt a probléma. Hidegen nem húzzuk a gázt ész nélkül. Főleg nem úgy hogy kiakadjon az óra...

2014. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NEm szoktam hidegen nyélgázon menni csak mikor elkezdte a rángatást akkor próbáltam ki!Amúgy kímélni szoktam.
2014. jún. 5. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor sem. Ha csak egy fordulat tartományban nem jó akkor is meg kell keresni a hiba okát. Attól hogy nyélgázt húzol aligha javul meg...

Egyébként pucold ki a karbit. Meg nézd meg hogy a benzincsőből megfelelően folyik-e a benzin nyitott csapnál. Ha nem akkor szűrőt és csapot szintén ellenőrizd.

2014. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak próbának néztem hidegen a nyélgázt egyébként eddig vigyáztam a mocira.Miután melegen így viselkedik azért próbáltam ki ezt de csak addig még felpörög s nem hosszú távon.Amúgy a karbit már kitisztítottam sőt a teljes üzemanyag rendszer át lett nézve!!Ezért gondolom hogy vmi gyujtásprobléma lesz, csak vajon mi???ÉS hogyan deríthetem ki???Napi 40 km-t motorozok, s nem szeretném ha valahol cserben hagyna.:-)(
2014. jún. 6. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írom le sokadszor. Itt az első hozzászólást én írtam, az abban leírtakat kövesd el te is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__572..

2014. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!