Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 40 000 km-t futott 50ccm...

40 000 km-t futott 50ccm motort szabad vásárolni?

Figyelt kérdés
Yamaha DT 50
2014. jún. 7. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ha megvannak az anyagiak és a türelem a felújításokra, javításokra.
2014. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40.000 km és enduro.. kezdheted egy felújítással
2014. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szabad. Az más kérdés, hogy érdemes-e. Én azt mondom, hogy ha megfelelően lenn van az ára ahhoz, hogy érdemes legyen felújítani, és van is hozzá kitartásod, akkor érdemes. Jó kis gépek ezek, érdemes velük vacakolni. És felújítás után legalább tudni fogod, hogy mi van a blokkban, mert te raktad bele. Nem lesz lutri, mint az ilyen 5-6000km-el hirdetett, általában visszatekert km állású gépek.
2014. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért ne? kit érdekel mennyit mutat az órája ha amúgy jó állapotú és nem csörög-zörög-kattog. igaz nekem nagyobb gépem van (600ccm-el több ), abban van 63ezer km. ezen típusnál már kicsit ez is sok de egyszerűen olyan jó állapotú hogy vétek lett volna otthagyni
2014. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megvenném ha elég olcsó ahhoz, hogyha a közeljövőben fel kell újítani akkor ne legyen egy vagyonban.

50.000km-t kibír ha vigyáztak rá, de nem a számokat kell figyelni jobban hanem hogy a motor mennyire jó állapotú.

2014. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem 50-es robogót 4372 km-rel, gyakorlatilag a szelepsapkán kívül semmi sem volt gyári/működő/hibátlan rajta. Meg vettem robogót 83.000 km-rel is, két évig csak olajat kellett cserélni benne.


Mindezt csak azért írtam le, hogy lásd: soha nem kilométert, hanem állapotot nézünk. (Kivéve ha valami ilyen perifériális számlálófetisiszta vagy.) Tökmindegy mennyit mutat az óra: indítsd be, hallgasd meg a hangját, ülj rá, menj vele egy kört. Aztán döntsd el, hogy kell-e vagy sem.

Ha nagyon szeretnéd, bármikor a kívánt kilométerállásra tekerem neked a robogód óráját, hogy annyit mutasson amennyit szeretnél.

2014. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!