Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szétégettem a fékpofákat,...

Szétégettem a fékpofákat, szerintetek nagyon haragszik rám az oktató?

Figyelt kérdés
Én nem akartam rosszat.. csak ideges voltam, és behúzott kézifékkel forgolódtam kb 5 percig, csak azt vettem észre, hogy nagyon büdös van... az oktatóm nagyon kiborult és emiatt nem mehetek vizsgázni... mit csináljak? Nem akartam tényleg rosszat:(

2014. júl. 12. 23:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Majd kérd el tőle a javítás számláját, utána te is ki fogsz borulni. 4 fékpofa, munkadíj, benne lesz vagy 20-30 ezer forintba.
2014. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én ezt vállalom!!!
2014. júl. 12. 23:54
 3/30 Norbi658441 ***** válasza:
48%
Én még fel is jelenteném,hogy nem enged vizsgára,nekem volt oylan esetem,hogy megbeszélt velem egy vizsgaidőpontot kismotorra csináltam jogsit és vizsga előtt 1héttel meg közölte,hogy nem mehetek,mert....(ment süket szöveg).Mondom neki,van egy ismerősöm a rendörségen,majd én beszélek vele,és mindjárt hamaráb tette a vizsgát.Nemtudom,hogy mennyire vagy kezdő,de ha nagyon kezdő vagy,akkor az ő hibája egyébként meg ne fizesd ki neki,mert ő válalta el az oktatásodat és fizettél ki neki egy rakás pénzt.
2014. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az, hogy kiborult? Ugyan hol volt amikor rutinoztál? A helye mindig melletted van, nem másutt! Ha a helyén ül, akkor már az első megmozdulásnál észre vette volna!

2. Ezek a munkák bele vannak kalkulálva az óradíjba, talán még biztosításuk is van, nehogy már kifizesd a számlát!

3. Mi az, hogy nem mehetsz vizsgára? Ez nem olyan hiba, hogy pótórákat kelljen venni miatta.

2014. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Norbi658441 ***** válasza:
100%
Ja,ja ha kesztyűs kézzel kel velük bánni,mert el vannak kanászkodva,ne hidd el 1szavukat sem mert engem is át akartak baszni -.-
2014. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Thank you sweethearts:)

Az a helyzet, hogy akkor ő kiszállt a kocsiból és közben dumált egy másik kollegával és csak a szagra lett figyelmes, egyedül forgolódtam.:(

De köszönöm szépen, hogy van aki mellettem van és megérti, én is igazságtalanságnak tartom, hogy emiatt nem mehetek még vizsgára, hátra szlalomot csináltam egyedül, amikor ez történt.

2014. júl. 13. 00:02
 7/30 A kérdező kommentje:
Nálam a vallásomból kifolyólag mindenkivel tisztelettudóan viselkedek, sajnos itt az oktató elszemtelenedett és még több pénzt akart. Érdekes módon előtte agyon dicsért. De ezek után már hozzám sem szólt, közölte, hogy nekem még nem lehet mennem vizsgázni, emiatt és hogy csalódott bennem, egyáltalán nem vagyok olyan jó, mint hitte. De sajnos tényleg igaz nem szabad velük kesztyűs kézzel bánni.
2014. júl. 13. 00:06
 8/30 Norbi658441 ***** válasza:
64%
De hallod,ne szenderedj el,kérd ki a pénzed amit befizettél és menj át másik autósuliba.Megintcsak az előző témát húzom elő,amikor mondták,hogy áttesznek más időpontra jóval későbre,akkor mondta,hogy ez nem okés és felhivom a rendőr barátomat,erre az instruktor:Az nem változtatna rajta,de visszatudjuk adni a pénzt a vezetéstől el tekintünk.Mondom neki nekem nem a ki*aszott pénz kell,hanem a vizsgaidőpont.Tehát kérd vissza a pénzed,mert vissza kell nekik adni és menj át máshová,vagy menj be szeméjesen és mond meg,hogy ez nem kóser,mert amikor kifizetted,az instruktor válalta érted a felelőséget...
2014. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne fizess semmit.

2. Beszélj az iskola vezetőjével, hogy mi az, hogy nem enged vizsgázni? Ilyen jogköre nincs ha megvan a minimum óraszám (vagy km most nem tudom mi kell)akkor vizsgázhatsz. Az oktató legfeljebb JAVASOLHATJA a plusz órákat amiket elfogatsz vagy nem.

3. Te azért fizettél, hogy tanítson nem azért,hogy egyedül forgolódj egy rutinpályán ergo nem tartotta be a szerződés rá eső részét.

4.Azonnal válts oktatót és lehet iskolát is kéne ha nem találsz ott normális embert aki a történtek után előitélet mentesen oktat.

5. A biztosítása minden kárt fedez (ők külön vannak biztosítva az ilyen esetekre.)


Nem egyedül a te hibád, ő ugyanolyan sáros benne. Elvileg ha nincs melletted egy métert sem mehettél volna.

2014. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Norbi658441 ***** válasza:
100%
Egyébként engem is hagyott egyedül menni mocin,de nem let semmi gond,de ha lett volna csak az ő baja,de ezért te nem vagy felelős,ezt nyugodtan mond neki meg!És ne fizes semmit,ne húzóckodj meg
2014. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!