Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogosítvánnyal rendelkez...

Friss jogosítvánnyal rendelkezem, kezdő autóban gondolkozom. Mi lenne a legjobb választás? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Megbízható, nem túl nagy kezdő autóban gondolkozom, ez lenne az első autóm. 17 éves lány vagyok, nemsokára töltöm a 18-at, de ez nem azt jelenti, hogy kifejezetten csajos autót keresek, amivel menőzhetek. Sportos, fiatalos, de komolyabb autót képzeltem, ami 5 személyes, lehet 3 vagy 5 ajtós. (Szedánban gondolkozom) Minimalista vagyok, tetszenek a letisztult, de karakteres formák. (Az álomautóm egy m3-as, vagy 116i bmw, de nyilván ezek más árkategóriába tartoznak, és nem valók egy kezdőnek) Ami az anyagiakat illeti, maximum 1,2 millió forintra gondoltam. Az alapvető biztonsági felszerelések elengedhetetlenek (ABS, ASR, ESP, Tempomat..) Összefoglalva egy komolyabb, de sportos, fiatalos, megbízható, igényes, biztonságos autót keresek, ami jól megy, jól fogyaszt és nincs vele sok gond.


Kérlek, segítsetek! A rengeteg márka között teljesen elveszek, mindenki mást ajánl, össze vagyok zavarodva..


2014. júl. 21. 02:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De jóóó, egy lány aki szereti az autókat :D


Sose találkoztam még ilyen tulajdonsággal rendelkezővel :D

2014. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Haha, hát igen, bennem megvan ez a tulajdonság :D
2014. aug. 3. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!