Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok,...

Milyen autót ajánlanátok, amik megfelelnek az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés
Alacsony(mindenképp jó) fogyasztás, Lóerőben gazdag, Könnyen beszerezhető, és olcsóbb alkatrészek, valamint 4-5 ajtós sedan kivitelű.

2014. szept. 10. 08:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a lényeg az, hogy jó kocsi...
2014. szept. 10. 21:36
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
most mit kell lepontozni attol hogy nekem futja igazi vérbeli kocsikra nektek meg csak a rötyögő astra marad??? gondolj életed hátralévő összes fizetésére szorozd be kettővel és akkor talán megveheted a kipufogómat :))))
2014. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
én nem pontoztalak le, nem akartam csökkenteni az ego-dat... de most, hogy idejössz rajolni, hogy neked futja puccosabb kocsikra, inkább téged minősít... b*szok a mercidre, vagy a vadonat új bmw-dre, mert nem derült ki abból, hogy mid van, amit írtál... lényeg az, hogy én sajna még a jogsit se engedhetem meg magamnak, ugyanis sok pénzem ment el mostanában váratlan kiadásokra... te meg csak örülj a puccos kocsidnak... van egy olyan sejtésem, hogy te sem dolgoztál meg érte :)
2014. szept. 11. 10:38
 14/17 anonim ***** válasza:

# 12/13

mert te is egy vagy a sok közül. pénz-értelem fordítottan arányos. olvasni nem tudsz, de azért írsz valamit.( Alacsony(mindenképp jó) fogyasztás, Lóerőben gazdag, Könnyen beszerezhető, és olcsóbb alkatrészek, valamint 4-5 ajtós sedan kivitelű.)


mindenki nem tud annyit lopni mint te. ezért nincs mindenkinek vérbeli bugattija.

2014. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
apropó... lehet hülyeség, de hátsó kerekes kocsi kéne...
2014. szept. 11. 15:02
 16/17 anonim ***** válasza:
apropó, akkor csak a béembé felel meg?
2014. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nemtudom, még van időm... csak jó ilyeneken gondolkodni, érted...
2014. szept. 11. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!