Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet az ilyen kölykök ellen...

Lehet az ilyen kölykök ellen valamit tenni? Az utcánkban van egy család négy 8-10 éves gyerekkel. Az apuka vett Nekik pár napja motorokat. (robogó, krossz, qvad). A gyerekek déltől estig az utcában fel-le motoroznak, versenyeznek.

Figyelt kérdés
A 3 év körüli kislányukat iis ráültetik, ráadásul sisak nélkül. A nagyobb gyerekeken van sisak, viszont védőfelszereles nincs. Már elviselhetetlen a zaj és a benzingőz, na meg a por. Vidéken lakunk tehát nincs aszfalt. Nem lehet szellőztetni, vagy ilyen jó időben kiülni olvasni, kertészkedni. Van erre megoldás? Az egyik szomszéd már megpróbált beszélni a szülőkkel, de azok felháborodottan elküldték melegebb éghajlatra.

2014. szept. 28. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha a szülőkkel való beszélgetés nem segít, akkor hívjátok ki a rendőröket.
2014. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
8-10 eves gyerek nem ulhet motorra, siman mondjatok meg a szuloknek, hogy kihivjatok a rendoroket, ha nem fejezik ezt be.
2014. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Hadd menjenek, mi is játszottunk valamivel gyerekkorunkban.
2014. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja énis játszottam valamivel, többek között fára másztam, kutyáztam, fogócskaztunk, labdáztunk. De nem krosszmotorral versenyeztunk.
2014. szept. 28. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem a gyerekek tehetnek róla, hogy bunkó szüleik vannak, ezért rendőröket hívnék. A rendőrök úgyis a szülőket veszik elő. Ha nem lehet velük beszélni, akkor meg is érdemlik. Tegyetek bejelentést, ők majd a többit megoldják. Így csak idő kérdése, hogy valamelyik gyerek komolyan megsérüljön.
2014. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

AZ egyik majd úgyis taknyol egy akkorát,hogy fel sem kel-ez törvényszerű.

Az apuka majd vakarja a fejét,hogy barom ötlet volt motorizálni őket.Minden csoda 3 napig tart.

2014. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont azt nem szabad megvárni. Nem a gyerek tehet róla, hogy az apja felelőtlen. Lehet 10 évesen motorozni, de nem ilyen körülmények között. Meg kell akadályozni a gyerekek sérülését. Ha ehhez rendőröket kell hívni, hát ez van. Ha elesik és komolyan megsérül, akkor a gyerek szenved a szülők miatt. Bűnhődjön a bűnös...
2014. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Véget ért a nagy motorozási láz, a kislány leesett a motorról és elszáguldoztak vele a kórházba/ ügyeletre. Csak azt tudnám, hogy a szülők hogy a francban nem látták ezt előre?!
2014. szept. 28. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Ma már lassan a gyerekvállalást is IQ-hoz kéne kötni. Persze ez a min országunkban...


Én nem vagyok benne biztos, hogy véget ért, attól, a kis srácok szerintem ugyanúgy fogják bőgetni, de ne legyen igazam. Ha mégis, marad a rendőrség.

2014. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Remélem ott is maradt! Laktam ilyen helyen....most is férgek mellett lakunk, csak ezeknek (még) nincs motorjuk.
2022. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!