Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift olajpumpája...

Suzuki swift olajpumpája hideg indításkor hangos milyen olyajat öntsek bele? Hígabbat vagy sűrűbbet?

Figyelt kérdés
Egyszer már cseréltem olajpumpát de viszont ugyanazt az olajat öntöttem vissza. Így gondolom hogy olaj baja lehet.

#Suzuki #olajpupma
2014. nov. 2. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Olajat hamár leengedted nemszabad vissza tölteni !

Nem egetverő összeg 4liter motor olaj! Télére én 10w40-et használok, nyáron 15W40-et

Én 10w40-et javaslok bele! De mielőbb! és olajszűrőt is cserélj!

2014. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta már le is cseréltem mivel megint olaj cserés volt.

10W40 est töltöttem bele.Most vagy csinálja vagy nem.

2014. nov. 10. 08:55
 3/3 anonim válasza:

Támogatom az előttem szólót!

4.000 Ft körül már gyár full szintetikus olajat kaphatsz, de gondolom szuziba inkább ásványi vagy fél szintetikus kell ami még olcsóbb.

Próbálkozz egy kicsit vékonyabb olajjal. Lehet,h a kopások miatt már nem tudja olyan gyorsan felvenni a vastagabb olajat. Plusz cserélj olajszűrőt minden olajcsere esetén. Ja és persze évente cserélj olajat, akkor is ha nem futottad le a csere kilométert, mert az olaj álltában kicsapódik, romlik a minősége.

2014. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!