Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen "lóerős" kisebb autók...

Milyen "lóerős" kisebb autók vannak, normális áron?

Figyelt kérdés

Használt autóról beszélek nem az új túlárazott Golf GTi-ről.

És nem feltétlen olyan kis autóra gondolok, mint pl a golf.

Hanem hmm.. igazán most példát sem tudok mondani. (eszembe jutott: pl egy VTi Civic)

De NEM BMW!!!!!

Remélem értitek a kérdést. Előre köszi a válaszokat!

Az ár az mindegy, ami szerintetek jó és kész.

95-2000-max 25 körül gyártottakat. Válaszokat köszi :)



#erős #kocsi #kapucsengő #autó lóerő
2014. nov. 2. 17:02
1 2
 11/18 petizacc ***** válasza:

"Na mindegy majd felnősz."


Mondja ezt egy 16 éves gyerek.

Ez tetszett. :D

2014. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kicsit valóban zavarosan tettem fel a kérdést, de szerintem érthető..

Miért kell egyből fikázni mindenkinek. Na mindegy.

Amúgy nem akarok én venni, dehogy is, csak érdeklődök :)

Azért köszi a válaszokat.

2014. nov. 2. 21:54
 13/18 anonim ***** válasza:

Harkonnen és 10-es: Aki nem kötekedni akar és intelligensebb egy majomnál, az ki tudja hámozni a kérdés lényegét. Vannak nála nehezebb esetek is. Olyan választ kapott, amilyet megérdemelt. Lehetnék vele én is gúnyos, de azzal a stílussal csak az ostobák élnek. Volt haszna annak a fejenkénti 2-3 semmitmondó hsz-nek, amit alkottatok?

A kérdező csak egy 16 éves gyerek. Nem egy diplomás bölcsész (akik közül sok hozzá hasonlóan ír). Arról álmodozik, hogy mit fog venni 2 év múlva.

Addigra talán összeszedettebb lesz. Ha mégsem, akkor is talán több esze lesz és az itt értetlenkedő vén ökrök helyett inkább néhány igazi szakembert fog megkérdezni irl.

2014. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vegyél egy 1.2 -es pónilóerős gyufásdobozt és rakd rá a fél homositát azzal tuti rajos leszel a lakótelepen, mikor tankolsz bele 500ért mert kisfogyasztáááásúúúú.


Jobb is, hogy nem bmw érdekel, nem is neked való egy bömös :) tudod a hat hengert etetni kell. Este kerültem egy pici-pici kört helyben és 10liter oda, meg a hátsó gumiból is fogyott :)

2014. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 13/


Ha csak százból 1-2 analfabéta szerencsétlen rádöbben, hogy szánalmas az, amit a magyar nyelvvel művel, elszégyelli magát és megpróbál tenni ellene akkor már volt értelme.

2014. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Tudok ám én szépen választékosan írni, de ez nem az a hely, ahol ezt kéne tennem.

Analfabétáztok meg szidtok, de fogadjunk helyesebben írok mint ti és még jobbak is a jegyeim most mint nektek volt ilyen korotokban.

Igen valóban zavaros a kérdés, de szerintem a fő kérdés (tudod a félkövér nagybetű) érthető.

Amúgy meg honnan tudod mennyi pénzem van? Honnan tudod hogy lakótelepen lakom? Attól hogy te panelpatkány vagy aki chipsen nőtt fel én lehetek normális ember. Ha meg nem az vagy sajnálom, hogy nem jutott józan parasztészből.

Olyan kemények vagytok itt interneten.. Aztán ha meg vitatkozni kell olyan érveitek vannak hogy "MEE ÉN AZT MONDTAM AZÉÉ".

Magatokba nézhetnétek ti is.

2014. nov. 3. 19:32
 17/18 anonim ***** válasza:

"Tudok ám én szépen választékosan írni, de ez nem az a hely, ahol ezt kéne tennem. "


Minden hely mindig az! Az írásod minősít téged!


"fogadjunk helyesebben írok mint ti "


Azért a vessző, mint írásjel használatát még gyakorold egy picit.

2014. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

homositaba a tuning szarnyat ne irasba rendeld meg.

meg a kek uv neont se.

2014. nov. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!