Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tavaszig szeretnék venni...

A tavaszig szeretnék venni egy 50-es motort! Csak melóbajárós lesz! Kinéztem párat: Generic Trigger sm50, Keeway x-ray sm50, Cpi sm50! Mik a tapasztalatok? Melyiket a 3-ból!

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó ha aprilia am6 blokk van benne!:)

Úgy tudom mind a 3ból van am6 os változat, szóval szíved joga eldönteni melyik tetszik.:)

2014. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az nem aprilia, hanem minarelli am6. az általad felsorolt motorok mind egy kategória, a keeway talán annyival jobb, hogy van magyarországi hivatalos szerviz és alkatrész beszerzés.
2014. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Semelyik. Ming sz@r kínai. Vegyél apriliát, yamahát, piaggiot, malagutit, gilerát....de ne ezeket
2014. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos! Megoszlanak a vélemények! Szűkitem a kört! Generic Trigger vagy Keeway X-ray! Érdekelne hogy melyik eszik kevesebbet, melyik megbízhatóbb, melyiknek jobb az alkatrészellátása!?

Melyiket vegyem a 2 közül? Használtakat keresgetek!

2014. nov. 22. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én használtam már Aprilia sr-t Yahama Aerox-ot Keeway Matrixot, Malaguti f10-t. Keeway Hurrikant. Mind jól bírta de mivel a Keewayt kérdezted ezért erről írok,igaz robogóról van csak véleményem de hátha ez is elárul valamit a márkáról.Amikor megszűnt a melóm és már nem volt rá szükségem 35782km-el adtam el, úgy hogy null kilométerel vettem még 2004-ben. Amit cseréltem benne az egy variátor, egy szíj, első fékbetét, egy gázbowden, egy hátsógumi, üzemanyag szűrő 2x, levegőszűrő 3x, vagy 3db izzó, és egyszer egy gyertya ami miatt megálltam az úton és csupán azért mert kb. már 25e km volt benne, és elkopott a test a gyertya hegyén, valamint kopott hátsó betéttel adtam el. Na aki ezek után azt mondja hogy a Keeway sz.r az csupán egy, másik márka iránt elfogult. Melyik az ami a kopóalkatrészeken kívűl ennyi kiló métert kibír. Nálam sem az Aprilia sem a Malaguti nem bírt ennyit, csak a Yahama és a Keeway. Részemről ennyi!
2015. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!