Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autóról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 19. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lelakott
2014. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A belső nekem is szúrta egy picit a szemem, akkor inkább úgy kérdezem, hogy erről a motorról, mennyire megbízható? Itt egy másik példány is: [link]
2014. nov. 19. 17:37
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

ez talán jobb állapotú, de lehet, hogy hátrány amit előnyként írt, hogy német autopályán használták sokat ... akkor bizony küldte mint az állat, mert ez megy is :)


sok kilométer, ha eddig nem volt baja a motornak majd lesz ... de hát kevés pénzért mit lehetne venni

2014. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem azért annyira nem kevés, hogy az ember ne nézzen jól körül előtte.
2014. nov. 19. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább idősebb, de kevesebbet futott (szintén szervizkönyves) autót kell venni...
2014. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt a mondást hallottam, hogy állapotot veszünk, nem kilométert. Azért gondoltam erre a típusra, mert egy jól felszerelt B Vectra is van 8-9 százezer forint, akkor inkább teszek hozzá és van egy újabb és kényelmesebb autóm. A dízelről lebeszéltek, így maradt ez. Sok tapasztalatom nincs újabb turbós autók terén, ezért vagyok bizonytalan, hogy mennyit bírnak ezek.
2014. nov. 19. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, mintha rendszeresen többen utaztak volna benne (ketten legalább) és sokat szálltak volna ki/be, az anyósülésen lévő kopásnyomok erről árulkodnak. Biztos, hogy céges autó volt. Valami felsővezetőé.

Amúgy a km valós lehet, azt írják van szervizkönyv és nem állt meg az óra 200.000 kilónál, mint a legtöbb visszatekert autóban. Az a 350e km az élettartamának a fele lehet. Nem tudni, hogy hajtották, ha már céges volt biztos küldték neki. Lehet jó vétel, de én csak a tulajtól személyesen vennék használtautót. Na de én nem te vagyok, azt csinálsz amit akarsz :)

2014. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igaz állapotot veszünk, nem km állást.

De elgondolkoznék azért, 350 ezer egy turbós, benzines autónak sok! Nagyon sok! Ami eddig nem jött elő az most elő fog jönni, és egy ilyen kocsinál nagyon drága lesz.

A B vectra 8-9 száz ezerért az kevés km-es, jó állapotú autó, az biztos. És töredék áron fent tartod. C vectra generátor 180ezer. gondolom a rossz turbó cseréjének az árát inkább ne is említsem!!

Ezeken gondolkozz el!

A motor mindegy, annyi legenda van autó motorokról, hogy ez rossz az rossz, azt meg ne vedd!! Érdekes mégis mindegyik megy gond nélkül... érdekes nem?

Azt szeretném, megkérdezni, hogy a dieselről miért beszéltek le??

Ugyanis amikor megvettem a B vectrám engem is lebeszéltek a dieselről, életem legrosszabb döntése volt a benzines autó!!!

A diesel erős, megy!! A fogyasztás szinte állandó, és amíg egy 2000-es diesel lead másfélszer akkora nyomatékot, és kimegy a világból is, megáll 5-6 literből! Míg a benzines vectrám, városban képes simán bezabálni a 9 litert is!! 1.6 16V. Szóval azért gondold újra a dieselt!!

Mert az adagolótól nem kell félni. mindenki erre hivatkozik. Nem, nem kell elhinni!! Hányszor hal meg egy adagoló?? max 1-szer! 40-50 ezerből kicseréled, felújíttatod, és soha nem lesz már rá gondod!!A várost meg ugyan úgy elviseli mint a benzin!! Az enyém, kitűnő motorikus állapotban van, meg máshogy is persze, de autópályán is 120-as tempónál benyalja a 6 litert. 6.2-is többet nem is megyek vele. mert a pályán is megenné a 7-8litert, ha tolnám neki 140-160-al. Míg a diesel nem csinál ilyent!!

2014. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából a dízel ugyanilyen Vectra lett volna, 1,9 CDTI motorral. Nagyon tetszik ez a típus, de csak az újabb, nyújtott lámpás változat. 1,6-os szívó benzinessel meg nem akarom megvenni, meg nagyon lomha lenne.
2014. nov. 20. 15:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez le van hajtva. Én is kocsi vásárlás előtt állok. C Vecit nézegetek. 1.8 140le ami engem kielégítene. :D

Most B Vectrám van és nagyon szeretem, csak öregszik és jó lenne vlm újabbat nézni. :) Az 1.9 dizeles az Fiat motor. Sokat lemegy, erős motor, csak a hangja vlm borzasztó lesz ha a végét járja... hangosabb mint egy traktor. Bár lehet az Opelekbe minőségesebbet raktak. :D

2014. nov. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!