Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autóról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 19. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy isuzu dízelt.A fiat egy szemét.A kis corsánkban már 110 ezernél meghalt a fiat turbó.Az én isuzumban 230 ezer van és gond nélkül megy.Az autó belseje meg tényleg le van lakva.én melózom az enyémmel,cuccolok bele,melós ruhában ülök be és jobban néz ki pedig 2004.januári kiadású.Benzinesben szerintem a 350 ezer nagyon sok...
2014. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Isuzu féle dízel van C Vectrában is? Azt olvastam, hogy a 2,2-es dízelt is kerülni kell, mert rosszul sikerült motor. B-t azért nem vennék szívesen, mert egyenlőre csillag garázsa lenne a gépezetnek, azok pedig kevésbé tolerálják ezt mint a fiatalabbak.
2014. nov. 22. 21:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. A 2.2es problémás. A B-ben van Isuzu 2.0, 100le. Nagyon jó motor, keveset fogyaszt, jól húz.
2014. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!