Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DL650 Vstrom (kezdőknek)?

Suzuki DL650 Vstrom (kezdőknek)?

Figyelt kérdés
sziasztok, érdeklődnék ,hogy kezdőknek mennyire ajánljátok a 189 kl száraz tömegű -210 körül lehet tele tankolva. 67 lóvas V-stomot. 188 cmer és 88 kg vagyok. 24 éves múltam és olyan motort keresek ami nem fogyaszt sokat. leuguhatok vele a balatont megkerülni, de akár kemény föld úton is elmenjen két személlyel. hosszú távra vennék motort. ha valakinek van más ötlete túramotor kapcsán amit még ennyi idős kezdő motoros el tudna vezetni az ne féljen megosztani a véleményét. köszönöm
2014. nov. 26. 05:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom kezdő motornak a Vstrom nem egy kis darab motor .

és erő van benne mint a bikába.

2014. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok vedd meg az előző szériáját az kicsivel kisebb Suzuki Freewind az is 650es nekem is az van és jó kezdő motor volt nekem
2014. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megveheted. El fogsz boldogulni vele.

Egy kezdő ismerősöm vacilált a V-Strom és a Varadero között, végül a hondát vette meg, semmi gondja nem volt egyik motorral sem. ( 2011-es V-Stromot próbált ki )

2014. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elég változott a hozzászolások tartalma :)))
2014. nov. 26. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Bátran megveheted a V-stromot szerintem is! Kezesbárány,és megbízható. Az SV blokkja van benne nyomatékra hangolva,igy nem egy erőgép,de pont elég mindenre! Az első válaszolóval ellentétben a Freewindet ne vedd,mert kb 2 hónap alatt kimotorozod,és mivel 1 hegeres ráz mint az állat ami hosszú távon kellemetlen!
2014. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megveheted nyugodtan, attól hogy kétszáz kiló még nem kell betojni. Elég magas vagy a lábad is leér róla, úgyhogy kis sebességgel városba sem kell rajta félni. A Vstorm az egy nagy mamlasz jószág, semmi extra meglepetést nem tartogat. Ettől mondjuk meg fogod unni pár év után, de úgy szép az élet ha több motort is kipróbálunk.
2014. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, hát, lehet megunom, amin gondolkoztam még a cbf 600, a naked verzió, valami ötletetek? 800-1 misi körül szánok rá.
2014. nov. 27. 01:02
 8/8 anonim válasza:

A kérdés már rég eldőlt, azért írok pár dolgot. Majdnem kezdőként vettem V-stromot, előtte pár ezer kilométert mentem veterán motorral. A mamlasz jelző igaz rá. Emiatt kezdőknek jó, ha odahúzod rendesen, meglepő lesz a gyorsulás, de gyorsan rá lehet jönni, hogy nem csoda. A megengedett sebességhatárokhoz természetesen bőven elég. Amiért teljesen kezdőként városban nem használnám, az a magassága és a tehetetlensége, valamint a V2 rángatása.

180cm vagyok, ha véletlenül nyomvályúba lépek megálláskor, a motorral birkóznom kell. Tologatás, emelkedőn kikanyarodás, lassú technikai feladatok közben nagyon kell vigyázni, mert ha átbillen, ugrott egy-egy index, tükör, fékpedál, fékkar stb. Ezekre nem jó figyelgetni a kezdőnek, miközben van elég baja a közlekedéssel is.

2016. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!