Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudom szépen és megfelel...

Mivel tudom szépen és megfelelően ápolni az autóm bőrkárpitját? Van-e valami házi praktika? Vagy jó a bolti törlőkendő? Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Szeretném hogy szép színe legyen,ne repedjen meg,magyarul hogy szép ápolt legyen és tartós!Szerintem nincs gusztustalanabb egy teljesen lelakott bőrbelsőtől!

vettem ma sonax márkájú autós bőrkárpit ápoló törlőkendőt,de ahogy elnéztem az ilyen cuccoktól semmit nem kell várni....


2014. nov. 28. 18:16
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Én Prevent bőrápoló krémet vettem, azzal kenegetem.


1 éve raktam be a használt bőrüléseket (17 éves ülések), jó állapotban vannak, a krém hosszan illatozik az autóban, nem tervezem hogy mással kenegessem, de többéves tapasztalatom nincs a hatásáról.

2014. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a bőrülést, soha nem is volt, így nem saját tapasztalat: a kollégám esküszik a sima kék lapos fémdobozos Nívea krémre. Ő csak azt használ, és tényleg szép a kocsijának a belseje.
2014. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikroszálas kendőt, teljesen bevizezed, és bekened vele a kárpitot, éehetőleg úgy, hogy minél több víz menjen a felületére. Majd a mikroszálas kendőt facsard ki teljesen, és szinte szárazon töröld át az üléseket
2014. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a nivea krém érdekes ötletnek tűnik!de szerintem kipróbálom!!a mikroszálas kendő jó dolog,de az nem ápol csak tisztít!
2014. nov. 28. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sima bőrápolós törlőkendőt használok, évente egyszer átmegyek rajta Simoniz bőrápolóval és ennyi. Még bírja.
2014. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

A níveát én is kipróbálom, esetleg felváltva használom az eddigivel, de a mikroszálas kendőt felejtsd el! Azzal mehet a tetőkárpit;)


Én átlagosan havonta, 2 havonta kenegetem.

2014. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!