Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a Velemenyetek a francia...

Mi a Velemenyetek a francia autokrol?

Figyelt kérdés
Peugeot-ot neztem ki magamnak 1.6-os 16szelepes benzin motorral. lehetoleg olyanok irjanak akiknek mar volt vagy szereltek francia autokat koszi elore is.

2015. jan. 2. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.

Az utolsó juttatta eszembe, hogy a berlngóban is kezd baszakodni a hátsó híd. Kezd nyikorogni a torziós szarság miatt. A haveromnak is volt 207 abban is az szart be, minden gödörnél olyan volt mint egy csilingelő talicsaka.

50 ért lehet hozzá felújitottat kapni.

2015. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem volt Citroen-em egy hulladék volt, azóta csak német autóm van, azokkal nem is volt komolyabb problémám.


A közeli családban van még egy Peugeot, hááát... ők szeretik..., de jónak nem mondanám.


Vezettem több francia és olasz autót munkából kifolyólag is, de a német autókhoz képest vezetési élményben is egy nagy nulla volt az összes.


Ezen felül a szerelőmmel konzultáltam többször autó ügyben, mert néha bevallom 1-1 olasz, vagy francia modell kasztnija megtetszett. Azért dizájnban ügyesek, főleg az olaszok, de mindig tudott órákig mesélni róluk és a megbízhatóságukról, hál istennek...

2015. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!