Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel kezdjem el ha autókkal...

Mivel kezdjem el ha autókkal akarok foglalkozni?

Figyelt kérdés
mármint olyat pl hogy behoznak egy autót és én meg fel pofozom (a téma nagyon érdekel) 13 éves fiú vagyok,milyen szakra menjek és hova?

2015. jan. 11. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Autószerelő.

5 év mire eltudod kezdeni a szakmát mert érettségi kel hozzá, aztán még 2 év a szakma vagy 3.

Ki tudja még mi lesz addigra, lehet hogy akkor már nem is éri meg autót behozni.

Egyenlőre megéri mert több autót hoznak be kintről használtan mint amennyit újonnan eladnak itthon.

2015. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Na az első és nagyon fontos dolog ha behoznak egy autót hogy visszatekerik a km-t.

Aztán szépen kiporszívózzák, lemossák, leszilikonozzák és eladják dupla áron.

Kb. ennyi.

Ezt hívják úgy hogy nepper.

2015. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jó dumával és egy kis tőkével kell rendelkezned, hogy rátukmáld a sok szemetet a vevőkre. :D


Még autószerelőnek sem lényeges kitanulni, mert gondolom nem minden kereskedő érti a szakmát, hanem pl. csináltatja hozzáértőkkel, legyen az akár kasznizás is, satöbbi.


Persze ha valakinek valamelyik szakmája biztos több haszon marad a zsebben neki ha külön nem kell fizetni!

2015. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De azért jó, ha tudod: Semmi sem teszi annyira próbára az ember önbecsülését, mint egy használt autó eladása.
2015. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

@20:04


Ez már egy vagy két éve nem így működik. 4 év alatt leteszik az érettségit, és szakmából is levizsgáznak. Aztán még egy év a technikusi.

2015. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ahhoz hogy te egymagad "felpofozd" az autót, minimum autószerelő, autóvillamossági, karosszérialakatos, és autófényező szakmába otthon kéne lenni.
2015. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kereskedő akar lenni a srác!!!

Hanem, mint a Discovery-n akik felpofozzák a kocsikat!

Ehhez autószerelő, utána érdeklőni, több képzéshez, mindet elvégezni, és kimenni külföldre, mert senkinek nem kell ilyen autó itthon, csak olyan, amiket az előttem szólók írtak.

2015. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez minimum 4 szakma.


1. Autószerelő

2. Autófényező

3. Karósszéria lakatos

4. Autóvillamossági szerelő


Szóval tanúlj!

2015. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De mármint nem egyedül csinálnám pl: társakkal akik segítenek, és tudom én is hogy ezt nem itt magyarországon kell elkezdeni!szóval kb 23-24 éves korban tudnám csak elkezdeni a szakmát???
2015. jan. 13. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Érettségi kelleni fog.
2015. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!