Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel kezdjem el ha autókkal...

Mivel kezdjem el ha autókkal akarok foglalkozni?

Figyelt kérdés
mármint olyat pl hogy behoznak egy autót és én meg fel pofozom (a téma nagyon érdekel) 13 éves fiú vagyok,milyen szakra menjek és hova?

2015. jan. 11. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ehhez a végzettség még édeskevés. Rengeteg alaptőke kell hogy egy ilyen műhelyt létrehozz mindennel. Aztán ha nem jönne be esetleg az üzlet, akkor csak pénzt veszítenél rajta nem is keveset.
2015. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

DE NEM EGYEDÜL CSINÁLNÁM (jó lehet nem volt elég érthető)

mármint már meglévő műhelyben kezdeném és nem én vagyok a cég vezetője így akkor ha jól értettem akkor érettségi és valami speciális ízé (na jó de 13 éves vagyok ez csak egy ötlet volt még azt se tudom hogy 4 nap múlva mi lesz nem hogy 6-7 év múlva :D )

2015. jan. 13. 20:22
 13/13 anonim ***** válasza:
hegesztőt, forrasztót, csavarhúzót, villáskulcsot ismered már? használni tudod? ha nem akkor sürgősen kezdd el, mert szükséged lesz rájuk!
2015. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!