Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régebbi Suzuki Swiftbe...

A régebbi Suzuki Swiftbe utólag lehet előre középső kartámaszt beszerelni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan és nagyjából mennyibe kerülne??

2015. márc. 1. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag nem csináltak hozzá, tehát utólagosan kellene faragni hozzá. Amúgy szerintem útban lenne a kéziféknek, mert igen szűk a hely a két első ülés között, de lehet, hogy még váltani is kényelmetlenebb lenne tőle.
2015. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A váltással nem lenne gond, ha nem csinálsz nagyon hosszú, előre nyúló kartámaszt. A kézifék viszont tényleg nehézkesebben használható, kotorászni kell a kartámasz alatt hozzá. Láttam már ilyet, univerzális kartámasz, de csak keskeny fér be a két ülés közé, lévén maga az autó is elég szűkös belül. Az anyósülésben lévőnek így sem nagyon van hová támaszkodnia (mondjuk az már az ő baja :D)
2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
autósboltokba lehet kapni kartámaszt. én már láttam olyan swiftet amibe volt beszerelve,de azt nem tudom hogy mennyit kellett vele barkácsolni, vagy csak simán be kellett tenni. 5E ft körül lehet kapni.
2015. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így van...a régi szwiftbe(is)kb 6ezerért van jobb, könnyen beszerelhető(4 csavar)


a rövidebbet kell venni, az nem akadályoz semmit, de a hosszabbat is meg lehet szokni, csak akarni kell..

nekem ez utóbbi van. Mivel automata a szwiftem, nagyon ritkn húzom be a kéziféket.

2015. márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mrtechnikus ***** válasza:
Asztalos szakmámból kifolyólag én gyártottam az enyémbe és mit nem mondjak nagyon kényelmes a váltás és mivel felhajthatóra csináltam így a kéziféket is lehet használni bár én inkább sebességben szoktam hagyni mivel a kézifék télen beragad.
2015. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mrtechnikus ***** válasza:
Wagon r tulajdonos
2015. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!