Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi A7-est újonnan...

Egy Audi A7-est újonnan érdemes megvenni vagy jó használtan is (max 100k kilométerrel)?

Figyelt kérdés

Mik az előnyök és hátrányok a két esetben?


És ugyanez egy Q7 esetében?


2015. márc. 14. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor megveszed újonnan, hátránya nincs.

Ha nincs olyan sok pénzed, veszed használtan. Hátránya, hogy nem csak a tied volt az autó, hanem mér használták előtted...

A 100k km meg semmi.

2015. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha egy új autóval kigurulsz a szalonból,kapásból 30%-ot esik az ára...és azért,hogy Te fingjál bele először,nem hiszem,hogy megéri újat venni.

Jól mondja az előttem szóló...100ezer kilóméter ezeknél az autóknál semmi,mégis jóval olcsóbb,mint a 0 kilóméteres.

2015. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy Audi A7-nél már 10-15 millát is megspórolsz, ha használtan veszed. Neked kell tudni, hogy mennyit akarsz autókra költeni.
2015. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom erről hogy valós 100.000 km-est nehezen fogsz találni. Mivel aki megvesz egy ilyen drága kocsit annak van pénze használni is. 2-3 év alatt belehajtanak 2-3 száz ezret aztán beviszik egy kereskedésbe. Ott meg eladják 100 ezer kmvel.
2015. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Ja meg annyi hogy az új autónál nem azon van a lényeg hogy te fingj bele először. Mert mire megkapsz egy új kocsit addigra abba van 15 km. És páran párszor belefinghattak már. Hanem itt az hogy ha veszel egy újat akkor arról tudni fogod hogy megbízhatóan kiszolgál nagyon sokáig. Nincs rejtett hibája. Van rajta több év garancia meg ilyesmik ha mégis volna valami hibája.

Ha meg veszel egy használtat akkor azzal hamar előfordulhatnak hibák. Nem tudhatod hogy előtted hogyan használták. Használt jármű mindig lutri.

Ha van sok pénzed akkor újonnan vedd. Ha nincs sok akkor használtan.

2015. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Egy A7-et senki nem azért vesz mert anyagilag "megéri".

Persze van akinek kell ahhoz hogy meg tudjon jelenni, üzleti partnerek előtt, de ha te ebben a cipőben vagy, akkor nem kérdezel ilyeneket. Ha nem, akkor pláne felesleges a kérdés.

2015. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Meg a másik hülyeség, amit előttem is irtak, hogy egyből 30%-ot veszit az autó az értékéből ahogy kijössz vele a szalonból. Őszintén, kit érdekel ez, nem azért vettem újonnan az autót, hogy eladjam rögtön. És igen, új autó a legjobb, akinek volt valamikor új autója, az azután is mindig újat vesz, legyen szó 2 milliós Loganról, vagy 30 millás A7-ről.
2015. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Apuci_Opel válasza:
Szegeden most van egy eladó Audi A6 full extra 10 ezer kilométerrel 17 milláért. Csak nem tudom miért adja el, csak azért mert harmadik autó. Szerintetek beetetés? Ilyeneket 20 ezerrel már millákkal olcsóbban lehet venni. Hát azért nem mindegy. Ráadásul magánszemély. Szerintetek?
2015. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy bemutatóautó, vagy tesztautó volt?
2015. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!