Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő megtanulni autót...

Mennyi idő megtanulni autót vezetni?

Figyelt kérdés
Még sosem vezettem, de hamarosan szeretnék megtanulni. Mennyi idő után válik rutinná az autó kezelése, amikor már más dolgod nincs, csak az utat meg a forgalmat figyelni?

2015. márc. 27. 08:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
95%
én kiraktam a T táblát, és engem is dudáltak, volt, hogy előzés közben átkiabáltak nekem, hogy "mennymágyorsabban".. :D (pedig 90-el mentem, mindegy..) de nem érdekelt, kint van azóta is a tábla. általában azok a kcsögök és barmok, akiknek régóta van jogsijuk, és azt hiszik, ők már valakik a tanulókkal, kezdőkkel szemben, holott ők is ugyan ott kezdték... persze van a másik réteg, akinek 2 napja van jogsija, és azt hiszi magáról, ogy ő az utak királya.. :D engem ezek hidegen hagynak, én szépen, finoman, biztonságosan vezetek, és nem fogok a 60-as övezetben 130al menni, csak mert mögöttem a kis bzi türelmetlenkedik :D
2015. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!