Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, ti magassarkúban...

Lányok, ti magassarkúban vezettek vagy átcserélitek a cipőt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok abban vezetni,csere.
2010. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha nem cserélem át. Már a tanuló órákra próbáltam mindig más cipőben menni, így megszoktam ezt is, azt is.


Hozzá tartozik, hogy pont 20 éve vagy jogsim, tehát nem ma kezdtem, már végképp nem zavar, mi van a lábamon. :)

2010. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is tudok benne vezetni. Már az elejétől így vezettem. Szerintem meg lehet szokni. Eddig egy cipőm volt, aminek 10-12 cm-es sarka van, na abban nem tudtam. De a többiben simán.
2010. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát én igazából még jobban is szeretem ha magssarkúba vagyok, mert úgy jobban elérem a pedált. :D Vicces de laposba (mármint pl. a topánka vagy ilyesmi) mindig egy kicsit emelve kell tartanom (így persze volt hogy el is zsibbadt a lábam közbe), hogy egyáltalán felérjem a gázt. :D
2010. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
14:38: ülésállítás... :)
2010. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én a magassarkú cipőben valamennyire tudok ,de nem igazából szeretek , mert bizonytalan vagyok benne, ezért inkább leveszem és mezítláb vezetek. Viszont van tűsarkú fapapucsom 12centis sarokkal na abban egyáltalán nem tudok vezetni. Próbáltam már többször ,de az már nekem nagyon sok , ezért azt mindig leveszem . Kicsit kínos a helyzet hogyha valakit útközben fel kell vegyek és látja hogy mezítláb vagyok,szerintem tök égő de ez van, én így érzem rendesen a pedálokat. A barátnőm még lapos papucsba sem tud ő abból is kibújik.
2010. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

17:48

Nem lehet úgy állítani, kisebb autó kéne :) Vagy én vagyok a pici.

2010. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tűsarkú fapapucs, 12 centis sarokkal? :O Mutimeg!
2010. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem itt kellett volna kérezned, mert ez a topic nem arról szól hogy kinek milyen cipője van. Nézz szét a botokban ha érdekel.
2010. febr. 24. 14:32
 10/10 anonim válasza:
Nekem nem gond a magassarkú cipő legyen akár 10 centis sarka is,de a magassarkú papucsokban én sem bírok vezetni. Nincs váltócipőm ,leveszem és mezítláb .Szerintem nem ciki ha valaki mezítláb vezet,mert nem tud magassarkúban. Nagyon sok hölgy vezet mezítláb ,jobban érezni a pedálokat mint tűsarkúban.
2010. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!