Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Tauris Samba 50-es robogóm...

Segitsetek111 kérdése:

Egy Tauris Samba 50-es robogóm van, és van néhány gond vele, segítséget kérnék! Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elvinném szervizbe (gari már nincs rajta), feltenném ide a bajait, hátha valaki jobban konyít hozzá. :)

Múlt héten még semmi baja nem volt, most kb egy hét pihi után (fedett helyen állt, csapadék nem érte) el akartam indítani, de 4-5 indításra sem reagált (elő szokott fordulni vele, főleg hideg indításkor). Majd mikor végre beindult, eddig nem tapasztalt probléma lépett elő. Rögtön indulás után nagyon rázott, ahhoz tudnám hasonlítani, mintha autóval 3. fokozatban indulnék el. Majdnem lefulladt, de valahogy csak elindult, a gyorsulása nem volt dinamikus, inkább nagyon lassúnak és egyenletlennek mondanám. Jött egy kisebb emelkedő, azon pedig végképp megadta magát, leállt. Utána félretoltam, beindulni beindult rögtön, majd a lejtőn lefelé haza tudtam jönni vele nagy nehezen. 65 km/h-t szokta vinni, most 50-nél úgy éreztem, mintha leblokkolt volna.


Valakinek valami ötlet? :O



2015. ápr. 8. 18:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!