Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan rossz választás...

Tényleg olyan rossz választás újonnan egy Dacia Sandero? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Pár ismerősömet megkérdeztem, akik úgyaahogy konyitanak az autókhoz. Ők azt mondták, soha ne vegyek se Logan-t, se semmit tőlük mert nem jó autók.

Értem én, hogy nem jó, de mikor kérdeztem hogy miért nem, nem válaszoltak semmit.

Nekem történetesen nagyon tetszenek, kényelmes őket vezetni is (vezettem már vadiújat, erősen használtat is), viszont ami negativumot mondhatok én róluk, az az hogy könnyen behorpad, szerintem nem véd túlzottan jó (karosszériájáról beszélek). Viszont megjegyzem azt is, hogy autóvásárlás esetén nem azért vesszük meg hogy törjük is azonnal szana szét, nem?!


Viszont nyitott vagyok a további negativumaira is ! :)


Mégegyszer : Dacia Sandero újonnan !!!



2015. máj. 18. 15:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
46%
A presztizse valahol a régi swift alatt van , ne csodálkozz rajta ha megkérdezik hogy tényleg egy román dákóért adtál 2 milliót, ahelyett hogy ennyiért olyan fullextrás németet japánt kaptál volna 4-5 évesen hogy megszólal?
2015. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Nem szivesen ugranék bele használt autóvásárlásba sajnos.
2015. máj. 19. 21:13
 13/38 anonim ***** válasza:
78%

xart se kapsz ennyiért, nem, hogy fullextrás 4-5 éves németet, már nem azért.... 4 éves A3 (nem full extrás, hanem közel fapad edition 1.4 fsi) 3 misi a legolcsóbb itthon, de a nagyja inkább 3,5.


Abban egyetértünk, hogy nem egy Audi minőség a Dacia, de árában szvsz jó vétel, ha valaki új autót szeretne.

2015. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Nem tudtam hogy csak Audi Bmw Merci a német..szóval Opel Astra Ford Focus, Vw Polo, kapható már 5 évesen 2 mft körül igen jó felszereltséggel. Ha még idecsapjuk a Seatot ,Skodat ami szintén egy az egyben Vw technika már lehet bőven válogatni. De nekem mindegy. Kell hogy vegyék az újat mert különben nem lenne használt.


Az emberek döntő többsége nem ért a kocsikhoz, ezért kell vevő álltal választott szakemberrel átnézetni vásárlás elött.

2015. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
52%
Egy Astra vagy egy Focus szinte alig jobb autó, mint egy közepesen szerelt Dacia. Pláne, ha az 5 éves leharcoltat kell összehasonlítanom egy új autóval.
2015. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
16%
BMV-t vegyél az sosem romlik el, meg van tekintéje
2015. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%
Ja! "tekintéje" az van nekijjje.
2015. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%

Ülj bele. Menj egy kört. Ha tetszik, akkot nincs miről beszélni.

Ha akarod finnyázok, de a te pénzed, te autód. Annak ellenére, hogy szalonból veszed, egy rétegvastagság mérés és egy alapos szemrevételezés (egy próbakör, minden kapcsoló izé bigyó kipróbálása), fékek szemrevételezése (nem lehet rajta kopásnyom) stb alapvető.

A Ha újrafényeztek elemet (előfordul) akkor annak legyen nyoma a gari miatt (nem te fényezted), a kopásnyomok szintén. Egyben ezek komoly alkualapok is.

2015. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Ja, BMW-t...

Barátom most csináltatja már harmadjára meg... Nagyon jó lehet !

-szinte mindegyik ismerősének csak a baj van vele...-

Hagyjatok már, BMW fan-ok...

2015. máj. 20. 15:04
 20/38 anonim ***** válasza:
27%

Na várj te most azt mondod, hogy a Dacia jobb, mint a BMW?

A daciát havonta kell szerelőhöz vinni. De a te döntésded... Egy jó tanács ha ipari hulladékot vennél: garancia lejárta előtt add el.

2015. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!