Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan rossz választás...

Tényleg olyan rossz választás újonnan egy Dacia Sandero? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Pár ismerősömet megkérdeztem, akik úgyaahogy konyitanak az autókhoz. Ők azt mondták, soha ne vegyek se Logan-t, se semmit tőlük mert nem jó autók.

Értem én, hogy nem jó, de mikor kérdeztem hogy miért nem, nem válaszoltak semmit.

Nekem történetesen nagyon tetszenek, kényelmes őket vezetni is (vezettem már vadiújat, erősen használtat is), viszont ami negativumot mondhatok én róluk, az az hogy könnyen behorpad, szerintem nem véd túlzottan jó (karosszériájáról beszélek). Viszont megjegyzem azt is, hogy autóvásárlás esetén nem azért vesszük meg hogy törjük is azonnal szana szét, nem?!


Viszont nyitott vagyok a további negativumaira is ! :)


Mégegyszer : Dacia Sandero újonnan !!!



2015. máj. 18. 15:55
1 2 3 4
 21/38 JulesTS ***** válasza:
92%
Ha elfogadod, hogy ennél olcsóbban új autót nem kapsz és amit ennyiért kapsz az egy használható munkaeszköz, akkor jó választás. Ha esetleg még tetszik is, akkor tökéletes...
2015. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Nem szivesen szállok vitába a nagy BMW-ekkel, de nekem ez a márka csak a rongyrázást jelenti...

És én speciell nem tartom őket se szép, se konfortos kocsinak (ha már a nagy konfortokról beszéltünk).

Végülis a kényelem nagyon egyén függő, ezt ti is el kell fogadjátok.


Nem mondom hogy a Dacia szériák csúcsminőségek, de ha elvisz A-ból B-be, megbizható, nem hagy ott, az már egy jó dolog.

Nem azért kell egy kocsi hogy az úton dübörögve hallgassam a zenét belőle, hogy mások lássák ki vagyok én. Nem ez a lényeg.


Az a lényeg hogy egy jó árban lévő, megbizható kocsija legyen valakinek (ha szükséges).

2015. máj. 20. 21:04
 23/38 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen egy 5-ös bmw összehasonlíthatatlanul komfortosabb, mint egy Sandero. Viszont ne felejtsük el, hogy egy Sandero artic felszereltséggel 3 misi, addig egy jól felszerelt 5-ös bmw meg 15. Ekkora árkülönbségért nyilván magasabbak az elvárások.


Amúgy nem értem honnan ez a nagy dacia utálat itt. Le merném fogadni, hogy 10-ből 9 "román szutykozó" (ami alapjaiban baromság, hiszen Renault az egész autó) soha be sem tette a fenekét egy új Daciába és gőze nincs róla mennyit kell a szervízbe hordani.


Én is gondolkodtam amúgy új LPGs dacián anno - végül nem azt vettem, mert szembe jött egy kihagyhtatlan ajánlat használt autóra, de szerintem ha neked tetszik az autó, ennyi pénzt szánsz rá és fontos, hogy garnaciális, új autód legyen akkor nyugodtan fuss neki.

2015. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó :) !
2015. máj. 20. 21:33
 25/38 anonim ***** válasza:
26%
"renault az egész autó" Na ez ami eleve baj, mert a rönó is egy szériagyártott hibaforrás, de a rönónak ez még a legócsítottabb ,leginkább mindent kispórolósabb változata, amit szándékosan nem akar az anyacég saját maga konkurenciájának se állítani.Ebből lehet levonni a konzekvenciákat.
2015. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
32%
utolsó, ebből a kommentedből látszik, hogy mennyire fingod nincs az autóiparhoz.
2015. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
47%
Végülis abban dolgozom és az a szakmám más közöm nincs is :D Soha nem vennék francia kocsit se ezeknek az ócsított tescogazdaságos megfelelőit. A franciáknak hatalmas ötleteik vannak meg jól dizájnolnak de ennyi. A megvalósítás az hulladék és átgondolatlan, a szerelhetőség csapnivaló. Kihúzzák talán esetleg a garanciaidőt de az se biztos, sőt..Aztán jön a cumicunami, a mérnemindul méráll le méresikszét és társai.
2015. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
42%

Aha, hogyne, mindjárt a VW csoport vezérigazgatója vagy személyesen, nemdebár?


Biztos azért a 3. legsikeresebb márka az EU-ban a Renault évek óta mert sz@rt gyártanak...

2015. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
34%
pedig a 25ös fején találta a szöget!! amilyen kényelmesek olyan megbízhatatlanok is a franciák...
2015. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
64%

és a 2. (27es) kommentjével is maradéktalanul egyet értek!!

28, van valami forrás hogy honnan szedted hogy a rönó a 3. ezen a listán?!

2015. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!