Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két első tompított fényszóróna...

Két első tompított fényszórónak ugyanolyannak kell lennie?

Figyelt kérdés
Most cseréltem és az egyik mintha kicsit erősebb lenne a másiknál. Ez gondot jelent bárhol is?

2015. jún. 1. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem erősebb szerintem, csak nincs jól beállítva
2015. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyformának. Megtévesztő lehet, ezzel nem tréfálnak a műszakin.


Bár, amilyen ócska lámpákkal közlekedik némelyik, és feszt állítja, hogy csont nélkül átment a műszakin...

egy próbát megér.


Akkor gond igazán, ha éjjel belekeveredsz egy vitatott balesetbe. Akkor a szakértő megállapítja, hogy megtévesztő volt a világításod,...bla...bla...bla..


egyébként csak ne vakítsa a szembejövőt, oszt jónapot.

2015. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A "nincs jól beállítva" alatt mit értettek? Hogy tudom állítani az erősségét az izzónak?
2015. jún. 1. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Erősséget nem, csak a fénycsóva irányát lehet függőlegesen illetve oldalirányban állítani. Ebből az első a fontosabb. Adott az a magassági határérték, ahol még elegendő távolságra ellátsz, de nem vakítod a szembejövőt.

Megéri ellenőriztetni, nem egy nagy költség, és Te is látod a lámpa nélküli bringást, és a Mamádat sem szidják.

2015. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de nem a kettő erőssége a gyenge, hanem az egyik gyengébb a másiknál (tehát a bal oldali gyengébb a jobb oldalinál).

Erre voltam kíváncsi, hogyan lehet állítani, de akkor nem lehet ezek szerint...

2015. jún. 2. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval azt a "beállítást" amiről Te beszélsz, azt mifelénk izzó- vagy foncsor-cserének hívnak.


/végső esetben komplett fényszóró cserének/ :(

2015. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!