Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo is van olyan jó...

A Volvo is van olyan jó márka, mint a Mercedes, Audi és a BMW?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A 2010-es bőrülések amúgy pont hogy nem jók már. A Volvo a 2000-res évek elején átállt arra, hogy nem hagyományos bárt, hanem valami bőrdarálékból készített anyagot használ. Idővel mindegyik hulladék sajnos. :D
2015. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A volvo borrel pedig nincsen gond, kulonosen pl. a bmw alapborhoz kepest. amibe ha hidegben beleulsz van egy olyan érzésed, hogy szinánkosra reped alattad.
2015. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Szamtalan 1-2 eves Volvot lattam amiben mar ki volt repedve a borules. BMWben ilyet nem latsz.
2015. júl. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
John_McClanenek igaza van, a Volvo bőrdarálékból dolgozik. A 320e-t futott 5-ösben jobb állapoban van az ülésem, mint a fiatalabb és "csak" 130e-t futott V40-ben. Pedig ápolom tisztességgel.
2015. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert a BMW nem bordarálékból dolgozik ???
2015. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem. Legalábbis nekem nyers vastag bőrnek tűnik.
2015. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Pedig nem az az sem. Az igazi bor megmaradt a valódi prémium márkáknak.
2015. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mercedes/Audi/BMW mindegyik bőrdarálékból csinálja a bőrüléseket. Egyébként a Volvo jó minőségű, de nincs olyan jó, mint a 3 német márka. Volvókban már PSA féle motorokat használnak...
2015. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt BMW-m, volt Audim és jelenleg Volvo-m van (XC60), viszont másfajta autóm már nem lesz. És szerintem ezzel el is mondtam mindent.

Hihetelnelül jó minőségű minden az autóban, abszolút prémium érzet, viszont a szervíz számla nem okoz kisebb infarktust, mint az Adudinál, BMW-nél.

Érdemes megnézni az új X90-et (következő ez lesz), semmivel sincs lemaradva az új Q7-hez képest, sőt! Viszont formára, megjelenésre, külsőre-belsőre, magasan veri az X5-ML-Q7 triót.

Ja és a bőr...Az enyémben vajszínű bőr van, 3 éves a kocsi és az ülések úgy néznek, mintha új lenne, pedig már közel 100e benne van.

2015. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Volvókban már PSA féle motorokat használnak..."


Ez így nem teljesen igaz. Sok mendemonda van arról, hogy a Volvokban francia motor van ( volt ilyen régebben ez igaz ) meg ez a PSA dolog. Egyedül az 1.6 Ford-PSA motor ( mivel korábban a Ford volt a Volvo tulajdonosa ), az 1.9 dízelnek volt francia eredete még korábban, a többi az VOLVO motor ( ha eltekintünk a VW 2.5TDI-től amivel 2001-ig gyártottak Volvokat és a 4.4-es Yamaha blokktól ).

A 2 literes dízel is saját fejlesztésű 5 hengeres,a sor5 D5 szintén ( bár nekem gyanús, hogy alapot adott ennek a sor5TDI) a benzinesek is saját fejlesztések.

2015. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!