Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felétek is minden fiatal...

Felétek is minden fiatal BMW-t Audit és VW-t vesz?

Figyelt kérdés
Vidéki faluban lakom, és a fiatalok körében 99% ezekből a típusokból vesz valami szakadt öreg lerúgott példányt. Mindenütt így megy ez?
2015. júl. 27. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
természetesen. ez lett a divat. mikor meg szervízbe kell vinni őket, akkor magukhoz nyúlnak.
2015. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
az én falumban meg babettát vesznek a fiatalok, a jobbaknak meg futja simsonra is
2015. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Csak aki nem retard.
2015. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
így van 3as pacsii :3
2015. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Engem csak akkor zavar, ha 18 éves koráig autóban is alig ült és most meg akarja magyarázni, hogy mekkora király autója van és 350-nél teszi negyedikbe.

Például ha a családban van egy 4-5 éves 3 bmw akkor elég logikus, hogy a gyerek vesz egy öregebb 3 bmw-t.

Ha ugyanez van egy astrával vagy egy suzukival akkor senkit nem zavar.

2015. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szakadt darab maximum mosolygok rajta.
2015. júl. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek pont nem drága a szervizelése. Egy VW-hoz gombokért kapni bármit, de az öreg BMW-khez sem horror az alkatrész. Tudom, mert mindkettő van nekem, csak hogy erősítsem a sztereotípiát. :) Bár annyira már nem vagyok fiatal.

Egyébként sokan Hondát Civicet vesznek, akik inkább japán fanok.

2015. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen, nem hogy jó kis japán autókat vennének...
2015. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7es: akkor hozz nekem fillérekért gyári diszlécet E34 re.

Bontott nem érdekel ami 2hét mulva elrohad.

Meg váro fillérekért elektromos hátsórolót mindennel, ez lehet bontott, mert kapcsolója már újban nem rendelhető.


Sorolhatom még ha gondolod....

2015. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Ezek nem karbantartási alkatrészek, a legtöbb autóhoz nem csak drága lesz, hanem nem is kapsz. Nézd meg ugyanezeket akármelyik másik márkához, nem hiszem, hogy olcsóbb lesz, kivéve amelyikhez létezik utángyártott. Suzukihoz kerestem küszöbborítást, ugyanúgy horror áron van.
2015. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!