Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság megéri egy használt...

Manapság megéri egy használt 1997-es Audi a4 1.9 tdi-t venni?

Figyelt kérdés

Kezdő jogsis vagyok és az első autó vétele előtt állok.

[link]

Ezt néztem ki,ránézésre nagyon jó állapotúnak tűnik,persze a korához képest. Mire kell odafigyelnem,tüzetesebben átnéznem a kocsin vétel előtt?



2015. júl. 28. 19:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jo auto az A4, az 1.9-es motor is nagyon jo, csak hosszu utakra valo, nem varosban flangalni.
2015. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha mán Audi meg 1.9, akkor legyen pd. Az ollyan jó! A sima tdi-t nagyon nyakon veri. Szeretni fogod.
2015. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem.tudom miert pontoztatok le teljesen tapasztalatból beszeltem nem.hasrautesbol.
2015. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem pontozttalak 13., na de egy Dácsia Audi helyett? Kényelmes? Fak. Vezess mán egy Audit is. A dácsia egy rakás száz ahoz képest még 10év különbséggel is az Audi hátrányára. Az Audi, az autó.
2015. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem érheti meg! Mindenkit csak a szukség visz rá, hogy ilyen oreg autót vegyen. Szerinted megéri egy félig kitaposott cipot venni? Ha mezitláb vagy akkor igen, de ha van pénzed akkor bemész a boltba és veszel egy újat. Mi még mindíg a nyugat levedlett szarait hajtjuk. Itt van a helyunk a táplálékláncban. Van mondjuk a német megveszi újonnan o a "csúcsragadozó", aztán jón a magyar megveszi még éppen használhatóan o a " féreg" és akik lebontják vasba ok a " baktériumaok" Ennyi. A saját létformádban csak azt teszed amire lehetoséged van.
2015. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lupikám szerintem te az az ember vagy akinek még lehet biciklije sincs nemhogy autója..Ugyhogy légyszi ne fikazd mas autóját nem mindenkinek.telik tobb milliósra koszi.Inkabb egy 2005 ös 150.000 kmteres Dácsia mint egy agyonfutott 97 es A4es amit beinditasz mész vele 8kmtert oszt cserelheted a hűtőt kuplungot stb.
2015. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azert ha nem autogyilkos allattol veszed, az a 8 jo lesz 80000-nek is. Nekem legalabbis bevalt.
2015. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tisztelt főnök úr! Nekem a egy 2004-es passat tiptronikom van. Németből származik a friccek levetett szarja. De 1200km után kiszállok belőle és nem fáj semmim! És nincs az a dácsoa amit nem húz fa..ra! Bármilyen szempontból vizsgáljuk jobb mint a csigazabálók új csodája. De a Németek mindig id megfakták a franszuákat. Elég.említenem Bismarkot vagy az Árdenneki offenzívát. Ja? És én nem itt élek, csak táppénzen vagyok, szemben veled!
2015. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
:D Oké figy nekem m1 hogy mivel jársz nekünk erre van pénz ezt tudjuk fenntartani ezt tudjuk javítani nincsenek milliók a zsebünkben sem többszázezer forintos javításra nem vagyunk felkészülve itt dolgozunk MO-n és havi 300 ezerből élünk 4 fővel.1 Dácsiánk van és egy terepjárónk a munkából kifolyólag köszöntem szépen :)
2015. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szval van különbség most ne azt hasonlitasd mar h legyoraulja..istenem tenyleg?:) Ht akkor legyorsulja hol erdekel engem :) 130at utazoba is lehet neki nyomni pályán is :) a vége meg 170 de most komoly?A közút nem eppen versenypálya..Biztonsagos közlekedés lenne a cel.Ne az legyen mar a mérvadó hogy 75ló van alattad (Dacia) vagy mittom én 150 (passat).Mert ha melled meg odaallitunk egy 535os Bömöst akkor meg az hagyja allva a passatot szval maradjunk ennyiben.Nem száguldozni kellene ebből vannak a balesetek.Kényelemben meg ne haragudj osszelehet hasonlítani mert ültem mar passatban is :) van egy haverom igaz neki 2000es passatja van de elegge dicsérte a kenyelmet a dácsiában ;)
2015. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!