Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság megéri egy használt...

Manapság megéri egy használt 1997-es Audi a4 1.9 tdi-t venni?

Figyelt kérdés

Kezdő jogsis vagyok és az első autó vétele előtt állok.

[link]

Ezt néztem ki,ránézésre nagyon jó állapotúnak tűnik,persze a korához képest. Mire kell odafigyelnem,tüzetesebben átnéznem a kocsin vétel előtt?



2015. júl. 28. 19:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom :(

Erős nagyon jól húz egy Cordobában tapasztaltam de azt 8-10 ezrenként vitték olajra szűrőre saját szervizébe így gond nélkül megy bele a kilométer.

Nekem egy Avensisem van 1.8 benzines 2002 es nem vegyek vele sokat évente maximum 15.000 km ert nem volt vele se motorikusan se más területen baj ( bal első index kiéget 1 szer ) Megkapja a 8 10 ezres olajat és nem kell félnem hogy a lendkerék vagy a turbó vagy netán a hengerfej károsodik mert nem olyan nyomatékos annál pörgősebb viszont.

A fogyasztását ki lehet bírni: 100 on alig eszik 5.3 5.5 körül van városban jön a nagyobb motor hátránya ott körül belül 10 :D

DE

Ha Pesti vagy ne vegyél dízelt nehogy ráfázz egy szmogriadónál mert ezek az 1.9 TDI-k akármennyire jók optimalizáltak karbantartottak megkapják a fekete matricát...Hiába eszik átlag 6 litert.

Ez ilyen sajnos kényesek a dízelek

2016. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!