Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új, 0 km-es autó vásárlásakor...

Új, 0 km-es autó vásárlásakor mitől függ az alku az árból?

Figyelt kérdés
Opel, Volkswagen meg a legtöbb európai márka szalonjaiban abszolút alkuképes a vételár. Viszont a japánok, Mazda, Toyota híresek arról, hogy egy fillért sem engednek. Mitől függ ez szerintetek?
2015. szept. 6. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, valószínű, hogy kicsi árréssel dolgoznak, vagyis nem sok pénz marad a szalon tulajának, ezért nem engednek. Amúgy is a japánok viszonylag olcsók. A VW-nek meg főleg meg van az ára, oda bőven belefér még egy kis alku (szerintem a listaárat is úgy számolják, hogy az alku is beleférjen). Amúgy ha rendeled az autót, vagyis nem készletről veszed, akkor szinte egy szalon sem enged egy fillért sem.
2015. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rendelt, tök egyedileg összerakott autót vettem, és több mint 30%-ot alkudtam le az eredetileg kínált árából. Ez azért egy 10 milliós autónál elég jelentős összeg, de még "így is megérte" nekik eladni.
2015. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen vasat vettél?
2015. szept. 6. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Opel insignia a tippemm, v vmilyen francia autó. Ők adnak hatalmas kedvezményeket, mert tudják h túlárazott az autójuk.
2015. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Renault volt, egy Traffic.
2015. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!