Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzése...

Jogosítvány megszerzése közben vagyok. Kresz megvan, oktatóra várok immár egy hónapja. Miért kell ilyen sokat várni? Más iskolában is voltam érdeklődni, ugyanez a helyzet. Hónapokat kellene várnom mindenhol. Azt mondják országosan ez van. Miért?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés az oktató, sok a tanuló, ráadásul a nyár a szezonja amúgy is, hiszen mindenki az iskolai szünetben akarja "letudni"... aztán így járnak, mint te.
2015. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondják valami új jogszabály miatt van ez. Erre lennék kíváncsi, hogy tud-e valaki valamit.
2015. szept. 8. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Oktató képzés nincsen, akik mag azok, azokból sokan kiöregedtek.
2015. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég kevés oktató van. Aki csinálná az meg sok. Nyáron meg amúgy is a legtöbbnél létszám stop van. Vaalamiért mindenki nyáron akar jogsit csinálni. (pl:. sok középsulis)


Én mondjuk olyan téren szerencsés voltam, hogy akkor mikor elkezdtem még volt hely többnél. Aztán mikor át akartam menni máshol akkor meg alig bírt hova betenni az akihez át raktak.

2015. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor szépen kivárom a sorom. :-)
2015. szept. 8. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapot vártam. Tele volt az oktató olyannyira, hogy még most is van a "régiekből" 6 vizsgára váró. Engem 1 hónapja vett fel. 11 óránál tartok, de a sok vizsgázó miatt lehet megint kimarad közel 1 hónap.
2019. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!