Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 1.6-ra rá tudok tenni...

Petya183 kérdése:

Audi A3 1.6-ra rá tudok tenni másik váltót?

Figyelt kérdés
Pl 1.8T váltó ramegy vagy a dieselé? Nem baj ha hosszabbak a sebességek csak nem.igazán találok 1.6ra jó áron
2015. szept. 25. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy az az 1.6 nem egy erőgép...erre ráakasztasz egy hosszabb váltót(főleg dízelt)szerencsétlennek jártányi ereje sem marad!Ha jól emlékszem létezik belőlük 1.8szívó benzin....esetleg annak a váltóját próbáld meg
2015. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Motorkód és váltókód alapján kezdj keresgélni, biztos vagyok benne, hogy van átjárás, de nem bármiről bármire
2015. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Erő va benn bőven csak mivel sokat pályázok ezért nem is lenne baj ha hosszabb lenne 120nal 3700at pörög és ha odalepek teljesen jól gyorsul de ennél a sebességnél meg eszik 9l-t, szerintem simán vinné a másik váltót... Csak nem akarom úgy megvenni hogy nem tudom rá fog e menni

1.4 f Astran is 1.6 váltó van nekem sokkal jobb a 140 vele és nem is eszik többet :)

2015. okt. 1. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!